پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
 آزمون سراسری قرآن و عترت در سروستان
راه‌اندازی ستاد برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت در سروستان
این ستاد با همکاری اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه، بیت‌الاحزان، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه آزاد اسلامی، دفتر امام جمعه و فرمانداری شهرستان راه‌اندازی شد.
فراخوان سومین جشنواره «گریش‌‌بانگ» گراش
فراخوان سومین جشنواره «گریش‌‌بانگ» گراش
سومین جشنواره دوبله و تولیدات رادیویی «گریش‌بانگ» امسال نیز در دو گستره‌ی متفاوت برگزار خواهد شد: بخش اصلی جشنواره محدود به استان فارس است، اما بخش ویژه‌ی رضوی برای تمام کشور خواهد بود.
برپایی نمایشگاه طراحی چهره در فسا
برپایی نمایشگاه طراحی چهره در فسا
در این نمایشگاه علیرضا (پارسا) اسماعیلی‌پور چهره‌های برخی از هنرمندان برجسته شهرستان فسا را با تکنیک (سیاه قلم، زغال) ترسیم کرده است.
مسابقه کلیپی از من سلیمانی هستم در اوز
مسابقه کلیپی از من سلیمانی هستم در اوز
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اوز با همکاری نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده بهداشت این شهرستان مسابقه کلیپ‌سازی از کتاب من قاسم سلیمانی هستم را برگزار می‌کند.
برگزاری شب شعر مجازی «سوختگان وصل» در لامرد  
عکس: عباس محمدپور
برگزاری شب شعر مجازی «سوختگان وصل» در لامرد
راه‌اندازی انجمن شاعران آئینی لامرد، یاری‌دهنده بالندگی شعر آیینی لامرد باشد.
آیین پایانی
آیین پایانی "تاج چینی و یلدای مجازی" در مرودشت
این دو جشنواره مورد اقبال مردمی بویژه نوجوانان و جوانان قرار گرفت. این حاکی از وجود استعدادهای فراوان در شهرستان است که می‌بایست برای شناسایی، آموزش و هدایت درست آن‌ها گام برداشت.
برگزاری دهه بصیرت، موضوع نشست شورای فرهنگ عمومی بیضا
برگزاری دهه بصیرت، موضوع نشست شورای فرهنگ عمومی بیضا
نهم دی ماه یک حرکت عظیم و خودجوش مردمی بود که نظام را بیمه کرد و این جوشش‌ها و اتفاقات دی ماه در تثبت و آبیاری این نظام تاثر فراوانی داشت.
جشنواره عکس
پایان جشنواره عکس "پاییز شهر من" در نی‌ریز
حامد راستي و محمدامين بهرامي هیأت داوران این جشنواره، هشت اثر را در بخش حرفه‌اي و بيست اثر در بخش موبايلي، برگزیده نمايشگاه مجازی اعلام کرد.
ایستگاه پایانی دو جشنواره ادبی سلامت جنوب فارس در گراش
ایستگاه پایانی دو جشنواره ادبی سلامت جنوب فارس در گراش
پس از دریافت آثاری از شهرستان‌های فیروزآباد، نیریز، گراش، لار و خنج در بخش پایانی با شناخت برگزیدگان خود به ایستگاه پایانی خود رسید و پس از شعرخوانی شاعران و خاطره‌گویی پرستاران شاغل در بخش کرونای بیمارستان امیرالمومنین (ع) گراش، جشنواره برگزیدگان خود را شناخت.
بیشتر

آخرین اخبار

مسابقه کتبی «خطبه فدکیه حضرت زهرا (س) » در رستم ادب‌نامه شاعران فارس در رثای حضرت زهرا (س) شهرسازی؛ از نارشته تا فرارشته معرفی برگزیدگان جشنواره شعر «عصر سلیمانی‌ها» در رستم راه‌اندازی ستاد برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت در سروستان گفتگو برای فعال‌سازی خانه فرهنگ خیرگو فراخوان سومین جشنواره «گریش‌‌بانگ» گراش برپایی نمایشگاه طراحی چهره در فسا مسابقه کلیپی از من سلیمانی هستم در اوز برگزاری شب شعر مجازی «سوختگان وصل» در لامرد آیین پایانی "تاج چینی و یلدای مجازی" در مرودشت برگزاری دهه بصیرت، موضوع نشست شورای فرهنگ عمومی بیضا پایان جشنواره عکس "پاییز شهر من" در نی‌ریز ایستگاه پایانی دو جشنواره ادبی سلامت جنوب فارس در گراش جشن زادروز حضرت زینب(س) و شب یلدا در زندان اوز رونمایی کتاب فرهنگ و آداب و رسوم دو روستای بنه کلاغی و ریزاب نی‌ریز برنامه‌ریزی هفته بصیرت و ایام فاطمیه در شورای فرهنگ عمومی سپیدان روز پرستار با پرستاران و کادر درمان بیمارستان امیدوار اوز کرونا، زکات و بازار موضوعات نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فراشبند یلدای مجازی در مرودشت
بیشتر

پربازدیدترین اخبار

چگونگی اخذ مدرک صلاحیت تدریس مربیان موسیقی اعلام شد رونمایی از سردیس استاد افقه در نی ریز مسابقه شرح حال و خاطره نویسی با موضوع «ویروس کرونا، قرنطینه خودخواسته» کارگاه عکسی در بناهای تاریخی قصر بهرام و کاروانسرای صفاشهر برگزار شد. المپیاد فیلم سازی نوجوانان انجمن سینمای جوانان ایران دفتر آباده هنرمندان شهرستان مرودشت به یاری مسافران شتافتند اولین کنسرت موسیقی هنرجویان آوای کوک در صفاشهر فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد «شیوا» در مروردشت به روی صحنه رفت مسابقه اینترنتی داستان نویسی در خانه بمانیم برای ۹ تا ۹۹ ساله ها اجرای عمومی (( هزار شلاق)) در استهبان فارس حجت الاسلام جلالی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کازرون شد اسامی شرکت‌کنندگان در هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج منتشر شد. افتتاح آموزشگاه تخصصی خوشنویسی در شهرستان جهرم نمایشگاه تخصصی عکس حیات وحش در گالری نورایی شهرستان خنج اجرای نمایش عموم پیک نیک در میدان جنگ در شهرستان ممسنی «گوپس کارات اوفیش» در مرودشت به صحنه رفت «زاویه» به کارگردانی مریم سعیدیان هنرمند جوان فارس ، در بخش رپرتوار کارگردانان درخشش نویسندگان مرودشت در جشنواره یوسف تئاتر «دا» در فسا به روی صحنه می رود
بیشتر