پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
«انسان دنیایست» تئاتری برای همه
اجرای تئاتر خیابانی به احترام بزرگداشت حافظ
هیچ حوزه ای همانند فرهنگ و هنر هویت و اصالت ایران را به جهان معرفی نکرده است
درخشش مستندساز شیرازی در  هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی
درخشش مستندساز شیرازی در هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی
هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی، با ارسال ۱۲۰ اثر مستند به دبیرخانه این اجلاس از استان های مختلف، در شهریور ماه به کار خود پایان داد و از برگزیدگان این اجلاس تقدیر شد که در این بین مستندساز شیرازی محمد علی زارع شریفی برای دومین بار ، موفق به کسب مقام برتر این اجلاس شد.
رویداد بین‌المللی فتوواک در جهرم برگزار شد
رویداد بین‌المللی فتوواک در جهرم برگزار شد
۱۳ مهر برابر با ۵ اکتبر رویداد بین‌المللی "فتوواک" در جهرم نیز مانند نقاط دیگر فارس برگزار شد .
آثار راه یافته به مرحله دوم انتخاب جشنواره استانی تئاتر فارس اعلام شد
آثار راه یافته به مرحله دوم انتخاب جشنواره استانی تئاتر فارس اعلام شد
آثار راه یافته به مرحله دوم انتخاب جشنواره استانی تئاتر فارس اعلام شد/ این آثار در مرحله اول مورد بازبینی تصویری قرار گرفته اند و برای راه یابی به جشنواره و بخش مسابقه منوط به بازبینی زنده و صحنه ای خواهند بود.
ارتقا کیفی فعالیتهای فرهنگی و هنری در دستور کار قرار گرفت
ارتقا کیفی فعالیتهای فرهنگی و هنری در دستور کار قرار گرفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با تاکید بر اینکه بنا داریم تا آثار و فعالیت های فرهنگی و هنری را از دیدگاه کیفی بیش از پیش ارتقا دهیم، افزود: در جهت حمایت از هنرمندان و فرهنگوران و واگذاری امور به آن ها، قرار است درخواست های تخصصی و کارشناسی متقاضیان در ابتدا توسط انجمن های مربوطه بررسی گردد و سپس برای ادامه فرایند به کارشناسان این اداره ارجاع شود.
پیگیری دیدگاه های هنرمندان در راستای رشد کمی و کیفی تئاتر در دستور کار قرار گرفت
صابر سهرابی در دیدار با هنرمندان تئاتر فارس :
پیگیری دیدگاه های هنرمندان در راستای رشد کمی و کیفی تئاتر در دستور کار قرار گرفت
دومین نشست تخصصی آسیب شناسی و هم اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با هنرمندان، امروز با حضور برخی رؤسای گروه های نمایش و فعالان این حوزه هنری در موزه مشکین فام شیراز برگزار شد.
هیات بازبینی آثار سی امین جشنواره تئاتر استانی فجر فارس معرفی شدند.
هیات بازبینی آثار سی امین جشنواره تئاتر استانی فجر فارس معرفی شدند.
هیات انتخاب آثار سی امین جشنواره تئاتر فجر استانی فارس از سوی شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتر استانی انتخاب و معرفی شدند.
اجرای نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » در شیراز
اجرای نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » در شیراز
به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » در شیراز اجرا شد.
آموزش فیلم سازی در سه گام
انجمن سینمای جوان شیراز برگزار می کند:
آموزش فیلم سازی در سه گام
انجمن سینمایی جوان با انتشار فراخوانی برای دوره جدید آموزش های تخصصی فیلمسازی در شیراز هنرجو می پذیرد.
« روزی که زمین گریست» در تماشاخانه استاد هودی شیراز به روی صحنه رفت
« روزی که زمین گریست» در تماشاخانه استاد هودی شیراز به روی صحنه رفت
« روزی که زمین گریست» تازه ترین اثر نمایشی گروه تئاتر پویا به نویسندگی و کارگردانی عباس چهل تنان ، در تماشاخانه استاد هودی شیراز به روی صحنه رفت.
تئاتر « فعل» به کارگردانی رعنا شبانکاره در شیراز به روی صحنه رفت
تئاتر « فعل» به کارگردانی رعنا شبانکاره در شیراز به روی صحنه رفت
تئاتر « فعل» به نویسندگی محمد رضایى راد و کارگردانی رعنا شبانکاره به تهیه کنندگی سپهر سیاح در هنر شهر آفتاب به روی صحنه رفت.
بیشتر

آخرین اخبار

«انسان دنیایست» تئاتری برای همه اجرای تئاتر خیابانی به احترام بزرگداشت حافظ هیچ حوزه ای همانند فرهنگ و هنر هویت و اصالت ایران را به جهان معرفی نکرده است درخشش مستندساز شیرازی در هفدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی رویداد بین‌المللی فتوواک در جهرم برگزار شد آثار راه یافته به مرحله دوم انتخاب جشنواره استانی تئاتر فارس اعلام شد ارتقا کیفی فعالیتهای فرهنگی و هنری در دستور کار قرار گرفت پیگیری دیدگاه های هنرمندان در راستای رشد کمی و کیفی تئاتر در دستور کار قرار گرفت هیات بازبینی آثار سی امین جشنواره تئاتر استانی فجر فارس معرفی شدند. اجرای نمایش خیابانی ، محیطی « این قصه ادامه دارد » در شیراز آموزش فیلم سازی در سه گام « روزی که زمین گریست» در تماشاخانه استاد هودی شیراز به روی صحنه رفت تئاتر « فعل» به کارگردانی رعنا شبانکاره در شیراز به روی صحنه رفت پس از اجرای موفق در شیراز؛ تئاتر «رسمرسهولم» در شهرهای شمالی اجرا می شود نمایش «درخت بلوط» به صحنه می رود/چالش هر شب بازیگران متفاوت مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس از برپایی سوگواره استانی عاشورایی یاس ارغوانی خبر داد میزبانی سینما غزل از اکران رایگان فیلم در هفته دفاع مقدس معرفی داوران بخش منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره قصه‌گویی سودای شهرت هنری در گرداب کلاهبرداری‌های مجازی « سال گذشته در حرم » در شیراز به روی صحنه میرود
بیشتر

پربازدیدترین اخبار

ثبت گروه‌های نمایش منجر به تولید بیشتر تئاتر شود نشست هماهنگی برنامه های هفته خبرنگار چگونگی اخذ مدرک صلاحیت تدریس مربیان موسیقی اعلام شد «بره ناقلا» به روی صحنه می رود خوانش گیرنده ناشناس در تماشاخانه استاد پورشکیبایی فراخوان اولین جشنواره طراحی گرافیک تبلیغاتی فارس برگزیدگان فصل دوم پروژه جامع ملی چهارفصل تئاتر ایران اعلام شد « روزی که زمین گریست» در تماشاخانه استاد هودی شیراز به روی صحنه رفت برگزاری کارگاه بازیگری با حضور مهران احمدی در شیراز ادبیات نمایشی رشته جدید موسسه آموزش عالی زند اجرای نمایش«گمشده در یانکرز» در سالن استاد لایق شیراز معاون هنری فرهنگ و ارشاد فارس از اعلام شهریه آموزشگاه های آزاد هنری استان خبر داد تالار ابوریحان میزبان " نمایش سلطان قلابی" پرفورمنس گل رو ، همدلی با سیل زدگان اولین جشنواره استند آپ کمدی گلخند شیراز برگزار شد نمایش « ژکوند» در شیراز به روی صحنه رفت هیات بازبینی آثار سی امین جشنواره تئاتر استانی فجر فارس معرفی شدند. پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز نمایش مادر نوشته فلوریان زلر و ترجمه تینوش نظم جو به کارگردانی امیر حسین صفی شاهی در شیراز به روی صحنه می رود. نمایش «زندگی در تئاتر» در شیراز اجرا می شود
بیشتر