پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
آغاز بازسازی ساختارهای تجسمی فارس با شروع تعمیرات نگارخانه وصال
سومین جشنواره مد و لباس فجر فارس، گشایش یافت
«نگارگری ایرانی یا نقاشی معاصر؟» برگزار می شود
سومین جشنواره فجر مد و لباس برگزار می شود
سومین جشنواره فجر مد و لباس برگزار می شود / برنامه زمانبندی کارگاه های تخصصی
این جشنواره از ٢١ تا ٢٤ تیرماه جاری در شیراز، بیست متری سینما سعدی، خیابان هدایت غربی، کوچه ٤، پلاک ٧٦ برپا خواهد شد.
«از کجا تا ناکجا» در تار و پود
«از کجا تا ناکجا» در تار و پود
نگارخانه تار و پود از جمعه ١٤ تیرماه جاری میزبان نمایشگاه چاپ دستی و طراحی «از کجا تا ناکجا» می شود. این نمایشگاه حاصل تلاش های حسام فطرتی، دکترای هنر از استرالیا، است.
شفق شنگرفی در شیراز دیده می شود
شفق شنگرفی در شیراز دیده می شود
١٥ اثری که در این نمایشگاه در معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت با تکنیک های ترکیب مواد ( رنگ و روغن ، آکرلیک، پاستل و آبرنگ) و در قطع های نامتعارف مربع می باشد.
فراخوان سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ ایران
فراخوان سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ ایران
سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ ایران با موضوع «استان فارس از نگاه نقاشان آبرنگ ایران» فراخوان داد.
نمایشگاه نقاشی «بهشت عقل» گشایش می یابد
نمایشگاه نقاشی «بهشت عقل» گشایش می یابد
علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از هفتم تا سیزدهم تیرماه جاری به آدرس خیابان قصر دشت، حدفاصل کوچه ٨٨ و ٩٠، نگارخانه سروناز مراجعه نمایند.
برپایی نمایشگاه عکس اعتیاد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
برپایی نمایشگاه عکس اعتیاد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس
در این نمایشگاه عکس هایی از ٦ فرزانه چخماق ساز، احمدرضا مداح، فاطمه مداح، رضا بعیدی، امید منوچهری و حدیث فقیری از عکاسان خبری شیراز به نمایش در آمده است.
نقاشی‌های دیجیتال زهره‌ مسیبی در گالری هان
نقاشی‌های دیجیتال زهره‌ مسیبی در گالری هان
نقاشی‌های دیجیتال زهره‌ مسیبی به نمایش درآمد این نمایشگاه با عنوان «پیام‌رسان» اشاراتی از گذشته، در بستر اندیشه و دیدگاه‌های معاصر را دارد که کنش و واکنشی التقاطی در جهت تعامل با مخاطب و دنیای هستی را به مخاطب نمایش خواهد داد
گالری زی میزبان نمایشگاه نقاشی «اتوپیـــا» لیلا فراهانی
گالری زی میزبان نمایشگاه نقاشی «اتوپیـــا» لیلا فراهانی
نمایشگاه نقاشی «اتوپیـــا» لیلا فراهانی گشایش پنج شنبه ۲۳خرداد ماه ۱۳۹۸ساعت۱۸
نمایشگاه عکس «اینجا» در شیراز برپا می شود
نمایشگاه عکس «اینجا» در شیراز برپا می شود
نمایشگاه عکس‌های زهره صحت با عنوان اینجا از روز جمعه ۲۴ خرداد ماه ۹۸ به مدت یک هفته بر روی دیوار گالری وصال شیرازی واقع در هتل هما در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
نشست نگارخانه داران فارس برگزار شد
نشست نگارخانه داران فارس برگزار شد
دیدگاه دولت و به تبع آن اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس تلاش خود را در رشد و رونق بخش خصوصی به کار خواهند گرفت.
بیشتر

آخرین اخبار

آغاز بازسازی ساختارهای تجسمی فارس با شروع تعمیرات نگارخانه وصال سومین جشنواره مد و لباس فجر فارس، گشایش یافت «نگارگری ایرانی یا نقاشی معاصر؟» برگزار می شود سومین جشنواره فجر مد و لباس برگزار می شود / برنامه زمانبندی کارگاه های تخصصی «از کجا تا ناکجا» در تار و پود شفق شنگرفی در شیراز دیده می شود فراخوان سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ ایران نمایشگاه نقاشی «بهشت عقل» گشایش می یابد برپایی نمایشگاه عکس اعتیاد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نقاشی‌های دیجیتال زهره‌ مسیبی در گالری هان گالری زی میزبان نمایشگاه نقاشی «اتوپیـــا» لیلا فراهانی نمایشگاه عکس «اینجا» در شیراز برپا می شود نشست نگارخانه داران فارس برگزار شد برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار عکس های برگزیده جشنواره سیما و منظر شهری به نمایش در آمد نمایش آثار ۴۰ زن طراح گرافیک همراه با رونمایی کتاب«ساختن وشکستن گرید» طراحی پایه ای برای هنرهای تجسمی نمایشگاه نقاشی با قلم و مرکب در تارو پود مستند «چشمان پرسکوت» پخش و نقد می شود/برگزاری زادروز نقاش نوگرا نمایشگاه عکس طبیعت در حمایت سیل زدگان به سروناز رسید
بیشتر

پربازدیدترین اخبار

فراخوان اولین جشنواره طراحی گرافیک تبلیغاتی فارس فرشی از سرو زیرپای گردشگر، نقاشی های عادل یزدی بر دیوارهای شیراز نمایشگاه تخصصی عکس حیات وحش در گالری نورایی شهرستان خنج معاون هنری فرهنگ و ارشاد فارس از اعلام شهریه آموزشگاه های آزاد هنری استان خبر داد گالری وصال شیرازی "در انتظار سیمرغ " « خدای کشتار » پس از اجرا در شیراز در بوشهر و تهران به روی صحنه خواهد رفت افتتاح آموزشگاه تخصصی خوشنویسی در شهرستان جهرم افزایش حوزه گردشگری یکی از مواهب تاسیس موزه هنرهای معاصر در شیراز ،به عنوان قطب فرهنگی و هنری در کشور است. طوبای زرین بر دیواره‌های گالری شیراز / آیین افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر ۱۰ ماه از بستن درهای یک موزه گالری گذشت / مرثیه تعطیلی برای «آب» گالری " زی" میزبان نمایشگاه " لثه" نمایشگاه گروهی چاپ دستی/ برگزیدگان چاپ دستی در جایزه کارت پستال کاربافو برپایی نمایشگاه نقاشی و مجسمه یاد یار نمایشگاه نقاشی فرناز بهارلو، در شیراز گشایش می یابد برگزیدگان دومین جشنواره عکاسی ویزور معرفی شدند بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از نمایشگاه عکس «سفر ایما» «نور و سایه» و «عکس کاشی شیراز» در نگارخانه وصال نشست تخصصی : موسیقی با ما چه می‌کند؟ ما با موسیقی چه می‌کنیم؟ درخشش بانوان عکاس شیرازی در جشن تصویر سال نمایشگاه نقاشی های گنجینه موزه هنرهای معاصر آغاز به کار کرد.
بیشتر