پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
گشایش نمایشگاه نقاشی ویرانه‌های شهر من اثر ساناز سهرابی در فیروزآباد
گشایش نمایشگاه نقاشی ویرانه‌های شهر من در فیروزآباد
در این نمایشگاه ۴۰ تابلو نقاشی اثر ساناز سهرابی، نقاش فیروزآبادی، با بهره‌گیری از سبک بازنمايانه و نيمه انتزاعي به نمایش درآمده‌اند.
گل‌های جاده دوان کازرون
گل داودی/ عکس: احسان محمودیان
گزارش تصویری از احسان محمودیان؛
گل‌های جاده دوان کازرون
با نزدیک شدن به نوروز، دشت‌ها و کوه‌ها، لباس رنگارنگ گل‌داری بر تن کرده‌اند. جاده کوهپایه‌ای شهر کازرون به سوی روستای گردشگری دوان، یکی از جاذبه‌های دیدنی و هزارگلی است که می‌توان در این روزها دید.
پایان نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی در مرودشت
پایان نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی در مرودشت
هنرجویان کودک، نوجوان و جوان باید بتوانند با رویکردی آزادانه و با نگرشی دیگرگونه از جهان درون و برون، به دور از محدودیت‌ها، ذهن خود را در فضا، رنگ، بافت، کمپوزیسون نقاشی به کار گیرند تا بیننده نیز نگاهی دیگرگون به فضای نهفته درونی نقاشی داشته باشد.
گشایش نمایشگاه خوشنویسی مجنون آن لیلی در آباده آثار محمدرضا صفاییان
گشایش نمایشگاه خوشنویسی مجنون آن لیلی در آباده
بیش از ۶۵ اثر خوشنویسی در نمایشگاه مجنون آن لیلی، نمایش داده شده است؛ که برخی از این آثار، سال گذشته در گالری تار و پود شیراز نیز به نمایش گذاشته شد.
نمایشگاه مجازی نقاشیخط کلمات نور در مادرید اسپانیا/ سوره توحید اثر نقاشیخط پیمان پیروی
پذیرایی نمایشگاه مجازی نقاشیخط مادرید از خوشنویسان کازرون
محمدمهدی احمدی در این آیین گفت: این نمایشگاه در دو ماه پذیرای دوست‌داران هنرهای اسلامی ایرانی خواهد بود.
طبیعت بهاری بهمن ماه کازرون / عکس: ابراهیم رضایی‌نژاد
گزار ش تصویری از ابراهیم رضایی‌‌نژاد؛
بوی بهار در نیمه بهمن کازرون
از نیمه بهمن که گذر کنیم، کم‌کم نسیم بهاری وزیدن می‌گیرد و کوه و دشت را با نوای خویش، مست می‌کند. زیبایی‌های مرده طبیعت، زنده می‌شوند و بر شاخسار درختان، شکوفه‌های زندگی می‌رویند.
جمشید رضایی/ عکس: علی روزیطلب
پایان کارگاه‌های توانمندی‌سازی کسب و کارهای فرهنگی و هنری در فارس
رئیس انجمن کتاب فارس گفت: کسب و کارهای فرهنگی و هنری سبک و شیوه خود را برای درآمدزایی دارند. کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و دارای مجوز هستند به ویژه در مناطق کم‌برخوردار و روستاها، مشکلات بیشتری دارند.
گشایش نمایشگاه خوشنویسی بحر عشق در نی‌ریز/ عکس: جواد قطرانی
گشایش نمایشگاه خوشنویسی بحر عشق در نی‌ریز
این نمایشگاه روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور هنرمندان، اساتید، فرماندار و مردم گشایش یافت و تا پایان بهمن ماه جاری همه روزه از ساعت ۱۶- ۲۱ پذیرای دوستداران خواهد بود.
نمایشگاه نقاشی چهره سردار سلیمانی در خرم‌بید
نمایشگاه نقاشی چهره سردار سلیمانی در خرم‌بید
بیش از ۲۰ اثر در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است و شرکت‌کنندگان از هنرجویان آموزشگاه وصال و تدبیران صفاشهر هستند.
آیین پایانی جشنواره عکس روز گراش
ثبت «گراش در پایان قرن» از نگاه عکاسان در روز گراش
در بخش مردم ابوالفضل روانبخش با عکسی از هفت‌ کل، در بخش میراث عکس مرضیه قربانی با عکس فرزندش در خونه کدیم و در بخش طبیعت عکس علی‌افشار از نمای بالا به عنوان عکس‌های منتخب داوران شناخته شدند. برگزیده تماشاگران نیز عکسی از هادی افشار بود.
بیشتر

آخرین اخبار

تعطیلی نگارخانه ها، سینما و آموزشگاه های هنری؛ کرونا شدت گرفت شب‌گرد جواد آب‌افکن در گراش طبیعت نوروزی کازرون گشایش نمایشگاه نقاشی ویرانه‌های شهر من در فیروزآباد گل‌های جاده دوان کازرون پایان نمایشگاه گروهی خوشنویسی و نقاشی در مرودشت زیبایی‌های روستای گاوکشک کازرون گشایش نمایشگاه خوشنویسی مجنون آن لیلی در آباده پذیرایی نمایشگاه مجازی نقاشیخط مادرید از خوشنویسان کازرون بوی بهار در نیمه بهمن کازرون پایان کارگاه‌های توانمندی‌سازی کسب و کارهای فرهنگی و هنری در فارس گشایش نمایشگاه خوشنویسی بحر عشق در نی‌ریز نمایشگاه نقاشی چهره سردار سلیمانی در خرم‌بید ثبت «گراش در پایان قرن» از نگاه عکاسان در روز گراش پایان نمایشگاه درخت معرفت نقاش مرودشت برپایی نمایشگاه نقاشیخط در فسا «دورها آوایی ست» به احترام مرتضی محلاتی گزارش تصویری آیین پایانی سی و یکمین جشنواره تئاتر فارس تسهیلاتی با کارمزد ۴ درصد، ویژه کسب و کارهای آسیب‌دیده قرآنی، فرهنگی و هنری سعدیه در پاییز ۹۹
بیشتر

پربازدیدترین اخبار

فرشی از سرو زیرپای گردشگر، نقاشی های عادل یزدی بر دیوارهای شیراز فراخوان اولین جشنواره طراحی گرافیک تبلیغاتی فارس کارگاه عکسی در بناهای تاریخی قصر بهرام و کاروانسرای صفاشهر برگزار شد. ۱۰ ماه از بستن درهای یک موزه گالری گذشت / مرثیه تعطیلی برای «آب» گالری وصال شیرازی "در انتظار سیمرغ " نشست تخصصی : موسیقی با ما چه می‌کند؟ ما با موسیقی چه می‌کنیم؟ فراخوان سمپوزیوم ملی نقاشی آبرنگ ایران افتتاح آموزشگاه تخصصی خوشنویسی در شهرستان جهرم نمایشگاه تخصصی عکس حیات وحش در گالری نورایی شهرستان خنج معاون هنری فرهنگ و ارشاد فارس از اعلام شهریه آموزشگاه های آزاد هنری استان خبر داد گالری زی میزبان نمایشگاه نقاشی «اتوپیـــا» لیلا فراهانی آیین گشایش نمایشگاه خوشنویسی دستخط ۳ با نمایش آثار خوشنویسان برتر برگزار شد نمایشگاه گروهی حیات ذهن گشایش یافت نمایشگاه نقاشی های گنجینه موزه هنرهای معاصر آغاز به کار کرد. عکاس هنرمند با اثرش سخن حکیمانه می گوید سومین جشنواره فجر مد و لباس برگزار می شود / برنامه زمانبندی کارگاه های تخصصی برگزیدگان دومین جشنواره عکاسی ویزور معرفی شدند گالری تار و پود میزبان نمایشگاه «مجنون آن لیلی» نمایشگاه نقاشی فرناز بهارلو، در شیراز گشایش می یابد « خدای کشتار » پس از اجرا در شیراز در بوشهر و تهران به روی صحنه خواهد رفت
بیشتر