اختتامیه‌ی سومین جشنواره‌ی تئاتر کوتاه گهرم جمعه اول شهریورماه برگزار می‌شود

کد مطلب: 5696  |  تاريخ: یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۲:۰۴


اختتامیه‌ی سومین جشنواره‌ی تئاتر کوتاه گهرم جمعه اول شهریورماه برگزار می‌شود

رییس اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم با اعلام خبر برگزاری اختتامیه‌ی سومین جشنواره‌ی تئاتر گهرم گفت: در این دوره حدود ۱۴ اثر از گروه‌های مختلف نمایشی شهرستان جهرم شرکت کرده بودند که پس از بازبینی ۷ اثر به مرحله‌ی نهایی راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، رییس اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم با اعلام خبر برگزاری اختتامیه‌ی سومین جشنواره‌ی تئاتر گهرم گفت: در این دوره حدود ۱۴ اثر از گروه‌های مختلف نمایشی شهرستان جهرم شرکت کرده بودند که پس از بازبینی ۷ اثر به مرحله‌ی نهایی راه پیدا کرد.

محسن نعمت‌اللهی با بیان اینکه سطح کیفی این دوره از جشنواره رشد کمی و کیفی بسیار خوبی داشته است اعلام کرد: در روز اختتامیه که از ساعت ۹:۳۰ صبح روز جمعه آغاز خواهد شد به ترتیب ۷ اثر راه یافته به مرحله‌ نهایی به روی صحنه خواهند رفت و مراسم اختتامیه نیز ساعت ۲۰:۳۰ همان روز برگزار خواهد شد.

وی با دعوت از علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم افزود: نمایش‌های" لباسی برای مهمانی" به کارگردانی "نگین مطهری"، "جملیه" به کارگردانی "نسترن علمدار"، "شبگرد" به کارگردانی "محمد رحمانیان"، "مکینه" به "کارگردانی "سجاد دهدشتی"، "سفیدی به رنگ سیاه" به کارگردانی "ابوالفضل ساعدی"، منی دیگر" به کارگردانی "مریم نام‌آوری" و "مهمان ناخوانده" به کارگردانی "سعید صحراییان" هفت نمایشی هستند که در روز اختتامیه به رقابت خواهند پرداخت.


http://www.payamekhabar.ir/content/news/5696/اختتامیه‌ی سومین جشنواره‌ی تئاتر کوتاه گهرم جمعه اول شهریورماه برگزار می‌شود

چاپ خبر