پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
رئیس گروه امور رسانه ای فرهنگ و ارشاد فارس:

نشر نسخه کاغذی رسانه ها با دستورالعمل‌های بهداشتی

 رئیس گروه امور رسانه ای فرهنگ و ارشاد فارس:
نشر نسخه کاغذی رسانه ها با دستورالعمل‌های بهداشتی
    -     کد خبر: 9280
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۲۲|۲۰:۰۳
رئیس گروه امور رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، بنابر اعلام کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا از نشر نسخه کاغذی رسانه ها از شنبه ۲۳ فروردین ماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز، سید شهاب میر باقری گفت: بنابر اعلام کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا، انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب و رعایت تمام جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا از روز شنبه 23 فروردین بلامانع خواهد بود.

بنا بر اعلام رئیس گروه امور رسانه ای فرهنگ و ارشاد فارس، متن کامل اطلاعیه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا به‌شرح زیر است:

بی شک تلاش شبانه روزی همکاران رسانه ای در سطح ملی واستانی برای ایفای نقش موثر و پیشگام اطلاع‌رسانی در مقابله با کرونا بیش از گذشته نمایان نمود و جا دارد از تلاش مستمر و 24 ساعته  سربازان گمنام نظام اطلاع رسانی کشور درصحنه مقابله با کرونا  تقدیر و تشکر به‌عمل آید.

 به اطلاع می‌رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روزشنبه  23 فروردین در سراسر کشور،  کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، امکان انتشار خواهند داشت.

 همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه‌ها  و هماهنگی  به‌عمل آمده با مسولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در شهر تهران نیز که طرح فاصله گذاری هوشمند از روز 30 فروردین اجرا می‌شود، چاپ نشریات شامل این محدودیت نخواهد بود و روزنامه‌ها و نشریات چاپی می‌توانند از روز 23 فروردین، فرآیند تولید، چاپ و توزیع را آغاز نمایند.

بدین ترتیب در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب و رعایت تمام جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید، چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه ها  از روز 23 فروردین، انتشار نسخه کاغذی روزنامه‌ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال