پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

تحصیل در دانشگاه زند رایگان شد

تحصیل در دانشگاه زند رایگان شد
    -     کد خبر: 9274
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۲۲|۱۷:۵۶
سرویس :شهرستان ها >>
با شیوع کرونا ویروس در کشورهای مختلف و خصوصا کشور عزیزمان و قرنطینه های متعدد، موسسه آموزش عالی زند شیراز با راه اندازی سیستم آموزش مجازی، تحصیل دانشجویان خود را تعطیل نکرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز،  باشیوع کرونا ویروس در کشورهای مختلف و خصوصا کشور عزیزمان و قرنطینه های متعدد، موسسه آموزش عالی زند شیراز با راه اندازی سیستم آموزش مجازی، تحصیل دانشجویان خود را تعطیل نکرد.

مهدی مخبری رییس موسسه اموزش عالی زند شیراز گفت: با توجه به توان علمی محققان و اساتید زند این سامانه طراحی و هم اکنون بیش از ۳۵۰۰ درس ۸۰ رشته های علوم انسانی، فنی و مهندسی و مدیریت و حسابداری  در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

وی افزود:در راستای شعار موسسه که " درخانه بمانید، دانشگاه به خانه شما می اید" سلامت اساتید و دانشجویان اولویت اصلی ماست و برای این مهم هر هزینه را انجام میدهیم.

او گفت: با توجه به مصوبه هیات امنا با توجه به نامعلوم بودن زمان پایان اپیدیمی کرونا ویروس و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور شرایط ویژه ای را برای تمام دانشجویان کشور در نظر گرفته ایم.

مخبری خاطر نشان کرد: در همین راستا با توجه به شرایط اقتصادی و تشویق دانشجویان با نظر هیات امنای محترم آن دسته از دانشجویانی که فرایند انتقالی را طی نمایند شهریه این ترم رایگان خواهد بود و تمام عزیزانی که بصورت مهمان در این ترم مشغول تحصیل شود تخفیف ۵۰ درصدی تعلق خواهد گرفت.

رییس موسسه آموزش عالی زند ضمن از همه دانشجویان سراسر کشور دعوت کرد از این فرصت ایجاد شده بهره مند شوند.

گفتنی است برای ثبت نام احتیاج به مراجعه حضوری نیست و تمامی مراحل بصورت برخط از طریق وب سایت http:// zand.ac.ir/majazi انجام میگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و میتوانند از طریق سامانه pasokh.zand.ac.ir یا به ایدی اینستاگرام
@zanduniversity
 پیام ارسال نمایید.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال