پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

کارگاه های مدرسۀ داستان نویسی حیرت مجازی و آنلاین شد

کارگاه های مدرسۀ داستان نویسی حیرت مجازی و آنلاین شد
    -     کد خبر: 8238
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۹/۱/۳|۱۵:۰۳
سرویس :فرهنگی >> ادبی
مدرسه آزاد ادبیات و هنر حیرت برای ترم بهار ۱۳۹۹ هنرجو می پذیرد و با توجه به شرایط خاص حال حاضر، تمامی کارگاه های این ترم تا رفع مشکل ویروس کرونا به صورت مجازی آنلاین برگزار خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز؛ این کارگاه ها در ۵ مدرسه، داستان نویسی "ادبیات داستانی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی"، شعر، سینما و انیمیشن سازی، نویسندگی خلاق نوجوانان " ویژۀ سنین ۱۱تا۱۶سال "، تحلیل و نقد و پژوهش ادبی هنری می باشد.

کارگاه های مدرسۀ داستان نویسی حیرت این ترم؛ ، آشنایی با نظام های پایۀ روایت ویژه هنرجویان جدید"ادبیات داستانی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی را در دو گروه شنبه ها ۱۴ تا ۱۶ و دوشنبه ها ۱۶ تا ۱۸ - مدت این کارگاه ۳ ماه (۱۲ جلسه) است. ساختار داستان – نظام های پیرنگ و شخصیت پردازی (ویژه هنرجویان سطح پایه و همچنین هنرجویان جدید"ادبیات داستانی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی نیز در دو گروه شنبه ها ۱۶ تا ۱۸ و دوشنبه ها ۱۸ تا ۲۰ - مدت این کارگاه ۶ ماه (۲۴ جلسه)  است.

همچنین کارگاه عملی ۱ (ویژه هنرجویان سطح پایه و همچنین هنرجویان جدید"ادبیات داستانی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی") یکشنبه ها ۱۸ تا ۲۰ – مدت این کارگاه ۳ ماه (۱۲ جلسه)  است. عملی (ویژه هنرجویان سطح پایه "ادبیات داستانی، فیلمنامه نویسی، نمایشنامه نویسی") در دو گروه یکشنبه ها ۱۴ تا ۱۶ و دوشنبه ها ۱۴ تا ۱۶ - مدت این کارگاه ۳ ماه (۱۲ جلسه)  است. و  عملی  تخصصی داستان کوتاه (ویژه هنرجویان سطح متوسط ادبیات داستانی)  سه شنبه ها ۱۴ تا ۱۶ - مدت این کارگاه ۶ ماه (۲۴ جلسه)  است.

تاریخ سینمای ایران و جهان – با تکیه بر مسئلۀ فیلمنامه (ویژه هنرجویان سطح متوسط فیلمنامه نویسی)  سه شنبه ها ۱۶ تا ۱۸ - مدت این کارگاه ۶ ماه (۲۴ جلسه)  است.

مهلت ثبت نام: تا ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ و آغاز کارگاه ها: از ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ و  با توجه به شرایط خاص حال حاضر، تمامی کارگاه های این ترم تا رفع مشکل ویروس کرونا به صورت مجازی آنلاین برگزار خواهند شد و برای ثبت نام الزامی به مراجعۀ حضوری نیست. هماهنگی با شماره ۰۹۱۷۷۰۱۱۳۰۶ و یا ۰۹۱۷۷۰۹۱۹۷۰ - شنبه تا پنجشنبه ها از ساعت ۱۴ تا ۲۰ مکان ثبت نام و برگزاری کارگاه ها: بلوار زند – حیابان انوری – کوچه ۱ – پلاک ۱۰۱- ساختمان موسسه، انجمن و مجموعه مجلات حیرت - ۰۷۱۳۲۳۰۹۸۲۸

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با روال آموزشی مدرسه و آشنایی با مدرسین و سرفصل مباحث کارگاه ها، به بخش های "دروس و کارگاه ها" و "مدرسین" و "نظرات هنرجویان در رابطه با کارگاه ها" در سایت اینترنتی مدرسه مراجعه فرمایید. و یا برای دریافت بروشور به محل مدرسه مراجعه فرمایید.

Heyratacademy.ir

t.me/dastane_shiraz

Instagram.com/heyrat۱

مشاوره ی مستقیم با:

مدیر مدرسۀ آزاد ادبیات و هنر حیرت:  ۰۹۱۷۷۰۱۱۳۰۶ -  نجفی

 مدیر موسسۀ فرهنگی-هنری حیرت: ۰۹۱۷۷۰۹۱۹۷۰ –  خادم

با توجه به شرایط خاص حال حاضر،  تمامی کارگاه های این ترم تا رفع مشکل ویروس کرونا به صورت مجازی آنلاین برگزار خواهند شد

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال