پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

هنرمندان پیشاهنگ درخت‌کاری در فارس خواهند شد

آگاهی‌رسانی جشنواره تئاتر فارس کم نظیر بود
    -     کد خبر: 8187
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲|۱۴:۴۲
سرویس :هنری >> نمایش
به درخواست جمعی از هنرمندان شیرازی برای درخت‌کاری، این اداره با همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری شیراز و پیگیری گروه هنری خیابان هشتم اقدام به تهیه و توزیع نهال‌هایی بین هنرمندان نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز؛ هادی ورشویی، رئیس اداره ادبی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با دعوت از همه مردم در راستای پشتیبانی از فضای سبز گفت: فرهنگ‌سازی برای ایجاد فضایی سبز که موجب ایحاد نشاط و شادی در جامعه می‌گردد، از پویش‌هایی است که باید در بین مردم ایجاد گردد.

هادی ورشویی ادامه داد: هنرمندان همیشه پیشاهنگ فرهنگ‌سازی در جامعه بوده‌اند و پشتیبانی آنان از فرهنگ درخت‌کاری و گل‌کاری، شهری را پر از شادی و خرمی برای ما ایجاد خواهد کرد.

رئیس اداره ادبی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: به درخواست جمعی از هنرمندان شیرازی برای درخت‌کاری، این اداره با همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری شیراز و پیگیری گروه هنری خیابان هشتم اقدام به تهیه و توزیع نهال‌هایی بین هنرمندان نموده است.

گفتنی است هنرمندان برای دریافت نهال‌ می‌توانند روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه جاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ عصر به مجموعه تئاتر شهر شیراز واقع در دروازه کازرون مراجعه فرمایند و نهال درخواستی خود را از آقای سعید نظری تحویل گیرند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال