پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

هنرمندان پیشاهنگ درخت‌کاری در فارس خواهند شد

آگاهی‌رسانی جشنواره تئاتر فارس کم نظیر بود
    -     کد خبر: 8187
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲|۱۴:۴۲
سرویس :هنری >> نمایش
به درخواست جمعی از هنرمندان شیرازی برای درخت‌کاری، این اداره با همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری شیراز و پیگیری گروه هنری خیابان هشتم اقدام به تهیه و توزیع نهال‌هایی بین هنرمندان نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز؛ هادی ورشویی، رئیس اداره ادبی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با دعوت از همه مردم در راستای پشتیبانی از فضای سبز گفت: فرهنگ‌سازی برای ایجاد فضایی سبز که موجب ایحاد نشاط و شادی در جامعه می‌گردد، از پویش‌هایی است که باید در بین مردم ایجاد گردد.

هادی ورشویی ادامه داد: هنرمندان همیشه پیشاهنگ فرهنگ‌سازی در جامعه بوده‌اند و پشتیبانی آنان از فرهنگ درخت‌کاری و گل‌کاری، شهری را پر از شادی و خرمی برای ما ایجاد خواهد کرد.

رئیس اداره ادبی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: به درخواست جمعی از هنرمندان شیرازی برای درخت‌کاری، این اداره با همکاری سازمان سیما و منظر شهرداری شیراز و پیگیری گروه هنری خیابان هشتم اقدام به تهیه و توزیع نهال‌هایی بین هنرمندان نموده است.

گفتنی است هنرمندان برای دریافت نهال‌ می‌توانند روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ماه جاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ عصر به مجموعه تئاتر شهر شیراز واقع در دروازه کازرون مراجعه فرمایند و نهال درخواستی خود را از آقای سعید نظری تحویل گیرند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ حوزه و دانشگاه شیراز وارثان جکمت و معرفت ملاصدرا هستند آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد تجربه دیدن فیلم در خودرو/ شیرازی ها منتظر «سینما ماشین» باشند اعلام برنامه های فرهنگی هنری ایام سترگ ارتحال امام (ره) ۱۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۸ اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر مصوبه شورای شهر شیراز در حمایت از هنرمندان تئاتر در مقابل نمایش ، تبار شناسی تئاتر نوشت و نمایشنامه خط مقدم روابط‌عمومی‌های فارس در کرونا تقدیر شدند تک‌نوازی «کیهان کلهر» در کنسرت آنلاین
آرشیو