پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی «مرا بخوان» تا ۱۰ اسفندماه

 اختصاص دو میلیارد و سیصد میلیون ریال به تجهیزات چوبی کتابخانه های فارس
    -     کد خبر: 8170
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰|۱۵:۳۸
مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» در استان فارس تا روز شنبه ۱۰ اسفندماه تمدید شد.

به گزارش هنر شیراز، روح الله منوچهری، امروز در جمع خبرنگاران گفت: نخستین دوره مسابقه کتابخوانی مجازی «مرا بخوان» که از بهمن ماه سال جاری و با هدف معرفی منابع کتابخانه های عمومی در استان فارس برگزار شده است، تا 10 اسفندماه تمدید شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس اضافه کرد: در فراخوان مسابقه، مهلت شرکت در این رویداد 30 بهمن ماه اعلام شده بود که به‌دلیل استقبال عموم به ویژه اعضای کودک و نوجوان کتابخانه های عمومی استان فارس، دبیرخانه مسابقه، مهلت شرکت در این رویداد کتابخوانی را تمدید کرد.  

وی با اشاره به اینکه علاقه مندان در تمامی رده های سنی می توانند با انتخاب یک کتاب از منابع کتابخانه های عمومی و معرفی آن در قالب یک ویدئو در این رقابت حضور یابند، افزود: فایل ویدئویی ارسالی با کادر افقی و حداکثر 60  ثانیه باشد.

منوچهری با اشاره به اینکه برای شرکت در این مسابقه، لازم است فایل ویدئوی معرفی کتاب ابتدا در صفحه اینستاگرام شرکت کنندگان با هشتگ «#مرا_بخوان» منتشر سپس به صفحه رسمی اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس به نشانی farslibrary@ ارسال شود، افزود: ذکر نام مخاطب و شهرستان و کتابخانه عمومی که شرکت‌کننده از آن کتاب دریافت کرده هم در ابتدای معرفی الزامی است و پست مربوطه در این مسابقه می بایست تا زمان اعلام نتایج قابل مشاهده باشد و حذف نشود.

وی تاکید کرد: نخستین دوره مسابقه کتابخوانی اینستاگرامی «مرا بخوان» با دعوت از کتابخوانان فارسی و به منظور شناسایی هر چه بیشتر کتابخانه های عمومی، خدمات و منابع آن ها، جذب مخاطبان به مطالعه آثار برتر و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی  با توجه به استقبال عموم از «برنامه اینستاگرام» در استان فارس برنامه ریزی شده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال