پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

شیراز، پیشتاز در تعدد فیلم‌های جشنواره

آغاز جشنواره فیلم فجر در شیراز در ۵ سالن
    -     کد خبر: 8147
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۹|۱۶:۴۰
محسن خباز همچنین اعلام کرد: جشنواره فیلم فجر شیراز با اکران ۲۳ اثر پیشتاز در تعدد فیلم‌ها در میان شهرستان‌هاست و از این لحاظ پس از تهران در رتبه دوم قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز محسن خباز  درباره جدول فروش نیز گفت:در این میان درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان که نخستین اثری نیز بود که به سانس فوق‌العاده رسید، با اختلاف بسیار، پرفروش‌ترین فیلم جشنواره فجر شیراز تاکنون بوده است.

خباز افزود: پس از آن شیرازی‌ها از ساخته کارگردان همشهری‌شان حمایت کرده‌اند و بدین‌ترتیب شنای پروانه نخستین اثر بلند محمد کارت نیز سالن‌های سینما را پر کرد و در ادامه نیز باید از مغز استخوان و دوزیست ساخته برزو نیک نژاد باعنوان پرفروش‌های فجر شیراز یاد کرد. 

مدیر اجرایی جشنواره فجر شیراز از فیلم‌های دوزیست اثر برزو نیک‌نژاد، خروج ابراهیم حاتمی‌کیا، مغز استخوان ساخته حمیدرضا قربانی و شنای پروانه باعنوان سانس‌های فوق‌العاده جشنواره شیراز نام برد.

به گفته خباز همچنین ۸ فیلم برتر براساس آرای مردمی تا روز جمعه عبارت‌اند از: روز صفر، مغز استخوان، آبادان یازده ۶۰، درخت گردو، دوزیست، شنای پروانه، خوب-بد-جلف ۲ و روز بلوا.

اکران فیلم‌های نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز از ۱۵ بهمن‌ماه آغاز شده و همزمان با سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در ۵ سالن و تا۲۲ بهمن‌ماه ادامه می‌یابد و خرید بلیت ازطریق سایت ایرانتیک میسر است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال