پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

شنای پروانه پرمخاطب‌ترین فیلم روز دوم جشنواره فجر شیراز

شنای پروانه پرمخاطب‌ترین فیلم روز دوم  جشنواره فجر شیراز
    -     کد خبر: 8145
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۷|۱۶:۵۵
سالن‌های سینما در سانس پخش فیلم شنای پروانه در تمام سالنهای اکران لبریز از حضور مخاطبان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، در ادامه اکران‌های این روز فیلم پوست ساخته بهمن و بهرام ارک و درخت گردو ساخته محمدحسین مهدویان بر پرده سینما نشست. فیلم شنای پروانه که در هر دو اکران خود در تالار حافظ و پردیس سینمایی شهر آفتاب با حضور بیش از ظرفیت سالنها اکران شد مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و استاد نادر شهسواری هنرمند پیشکسوت تئاتر شیراز که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته بود در هر دو اکران با مخاطبان به تماشای فیلم نشست.

فیلم درخت گردو نیز با استقبال شایان توجه مخاطبان همراه بود و نخستین فیلمی است که در این دور از جشنواره سانس فوق‌العاده را به خود اختصاص داد.

فیلم آتابای نیکی کریمی نیز از دیگر آثار پر طرفداری بود که در این روز به اکران در آمد. این اثر که به زبان ترکی ساخته شده است، تاکنون نظر مخاطبان و منتقدان بسیاری را به خود جلب کرده است و پیش‌بینی می‌شود از آثار قابل اعتنای این جشنواره باشد.  

مغز استخوان از حمیدرضا قربانی، روز بلوا اثر بهروز شعیبی و عامه پسند سهیل بیرقی نیز از دیگر آثاری بودند که در روز دوم جشنواره فجر شیراز اکران شدند.

در روز سوم جشنواره پنجشنبه فیلمهای : عامه پسند ، تعارض ، خون شد ، سه کام حبس ، دو  زیست و خوب ، بد جلف ۲ اکران خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال