پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
انجمن فیلم کوتاه شیراز برگزار می‌کند؛

نقد و بررسی فیلم «خداحافظی»

نقد و بررسی فیلم «خداحافظی»
    -     کد خبر: 8069
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹|۱۳:۳۵
این فیلم روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی فیلم‌های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «خداحافظی» را به نمایش، نقد و بررسی می‌شود.

کارگردان: لولو وانگ از چین

کاندید دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم خارجی زبان امسال و حضور در جشنواره فیلم ساندنس که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

زمان: ۱۰۰ دقیقه

درباره فیلم: یک خانواده چینی زمانی که متوجه می‌شوند مادربزرگ خانواده در حال مرگ است پس تصمیم می‌گیرند بی آنکه به او چیزی بگویند با جمع شدن دور هم روزهای خوبی را برایش رقم بزنند..

کارگردان فیلم می‌گوید: داستان فیلم را بر اساس اتفاق مشابهی که برای خودم افتاده بود، نوشته‌ام: مادربزرگ محبوبم در حال مرگ بود، اما خانواده‌ام تصمیم گرفتند این حقیقت را از او پنهان کنند تا او روزهای آخر عمرش را در ترس نگذراند. به همین دلیل قرار یک عروسی باشکوه را در چین می‌گذارند تا به این بهانه تمام خانواده برای آخرین‌بار دور هم جمع شوند.

این فیلم روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می‌شود

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال