پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد:

سالن پلاتو، نیاز هنری لامرد

 سالن پلاتو، نیاز هنری لامرد
    -     کد خبر: 8055
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴|۱۴:۲۲
سرویس :شهرستان ها >>
ظرفیت این سالن ۱۵۰ نفره که با همکاری اداره کل ارشاد فارس نورهای تخصصی آن تهیه شده و در آینده‌ای نزدیک نصب خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز؛ ابراهیم میر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لامرد به همراه محمود صفری، رئیس انجمن هنرهای نمایشی این شهر به بازدید سالن پلاتو لامرد رفت.

وی افزود: با حمایت شبانه روزی مهدی کشتکار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرلامرد لامرد و با پیگیری‌های  انجمن نمایش این شهرستان مرحله به مرحله نسبت به تکمیل سالن پلاتوی شهر لامرد نزدیک می‌شویم.

 ابراهیم میر در ادامه به اهمیت تأمین زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان اشاره کرد و گفت: داشتن چنین سالنی از خواسته‌ها و نیازهای همیشگی هنرمندان به ویژه هنرمندان نمایش بوده و هست.

مهندس محمود صفری، رئیس انجمن نمایش لامرد نیز ساخت پلاتوی نمایش را از اهداف این انجمن دانست و گفت: ظرفیت این سالن ۱۵۰ نفره بود که با همکاری اداره کل ارشاد فارس نورهای تخصصی آن تهیه شده و در آینده‌ای نزدیک نصب خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

شوخی با کرونا خشک‌وتر را می‌سوزاند/ زندگی مسالمت‌آمیز با دشمن! اهداء تابلو صلوات به اداره ارشاد توسط هنرمند مرودشتی جاودانگی کلیه کارهای فرهنگی و اجتماعی در گرو کتاب می باشد فراخوان نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز نهمین جشنواره استانی فیلم کوتاه شیراز، برگزار خواهد شد. تعطیلی یک هفته‌ای فعالیت مراکز فرهنگی، هنری و سینماها رئیس فرهنگ و ارشاد لامرد درگذشت/ تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس اعلام زمان برگزاری جشنواره ملی خوشنویسی آیات فراخوان حمایت از تولید فیلم کوتاه استان فارس روز قلم، بهانه‌ای برای گرامی‌داشت اندیش‌ورزان برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ
آرشیو