پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، پاسخگوی مردم در ۱۱۱

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، پاسخگوی مردم در ۱۱۱
    -     کد خبر: 8054
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴|۱۴:۱۹
سرویس :هنری >> دیجیتال
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه جاری با حضور در سامانه سامد به صورت تلفنی آماده پاسخگویی به پرسش‌های مردمی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنرشیراز  صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس پاسخگوی پرسش‌های مردمی در حوزه‌های قرآنی، فرهنگی، ادبی، هنری و دیجیتال که مرتبط با شرح وظایف این اداره کل می‌باشد، خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه جاری با حضور در سامانه سامد به صورت تلفنی آماده پاسخگویی به پرسش‌های مردمی است.

شهروندان گرامی می‌توانند روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح با سامانه سامد به شماره ۱۱۱ تماس حاصل فرمایند.

سامانه سامد، به شماره ۱۱۱، سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت است

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

سازمان فرهنگی در مسیر توسعه شاخص های فرهنگی و توجه به مکتب شیراز گام بردارد مراسم گرامیداشت یاد و خاطره «پیام لاله زاری» در شیراز گزارش تصویری شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه «سروناز» و جشنواره سینما و ادبیات برگزاری جشنواره ملی هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری فارس تصویب سومین پژوهانه کرسی پژوهشی مرکز حافظ‌شناسی خانواده موسیقی فارس در سوگ رضا زارع درصدد ایجاد تعامل بیشتر کتابخانه های عمومی و موسسات خیریه هستیم معاون قرآنی وزیر فرهنگ و ارشاد میهمان ویژه آزمونهای فارس شش شهر فارس در میان فهرست شهرهای نیمه نهایی پایتختی کتاب ایران شصت‌وسومین جشنواره منطقه‌ای فیلم سروناز و جشنواره سینما و ادبیات به پایان رسید هنر در هر قالب و حوزه‌ای ارجمند و ارزشمند است در سال جاری، هفت میلیارد تومان بودجه برای تولید فیلم کوتاه در کشور اختصاص یافت که تا پایان دی‌ماه تنها سه میلیارد تومان آن جذب شد این شورا آمادگی دارد در حوزه فرهنگی و میراثی، شیراز را به عنوان مرکز اصلی کشور معرفی کند «روتوش» اولين نمايش انفرادی آثار پرگل عينالو در پیرسوک مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره مد و لباس فجر تمدید شد
آرشیو