پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

نقد و بررسی فیلم «پرندگان مهاجر»

نقد و بررسی فیلم «پرندگان مهاجر»
    -     کد خبر: 8021
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۸|۲۲:۲۲
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی فیلم‌های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «پرندگان مهاجر» را به نمایش، نقد و بررسی می‌گذارد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هنر شیراز ؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی فیلم‌های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «پرندگان مهاجر» را به نمایش، نقد و بررسی می‌شود.

کارگردان: سام بلیتز بازاوول 

۲۰۱۸

بازیگران: کارمینا مارتینز، ژوزه آکاستا، ناتالی ریز و گریدر مزا

زمان: ۱۲۰ دقیقه

درباره فیلم: منتقد "سینه‌وو " فیلم «پرندگان مهاجر» را فیلمی مفتون‌کننده خوانده که در عین حال بیانیه‌ای قدرتمند و مرثیه‌ای روی ماجراهای قاچاق و قاچاق‌چیان است. اینکه چطور گنگسترها در این پروسه زندگی افراد بومی را نابود می‌کنند.

خلاصه داستان: ماجرای فیلم در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد اتفاق می‌افتد. دوره‌ای که ماریجوانا شبیه یک معدن طلا در کلمبیا کشف شده و قاچاق مواد مخدر رواج پیدا کرده است. "راپایت" و خانواده‌اش که از بومی‌های منطقه هستند، در جنگی برای کنترل قاچاق غیرقانونی مواد مخدر در کلمبیا می‌افتند و ...

این فیلم روز چهارشنبه ۱۱ دی ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران و سپس مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال