پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

« زغال» در سینما گلستان اکران می شود

« زغال» در سینما گلستان اکران می شود
    -     کد خبر: 6973
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۹|۱۴:۲۱
اكران نقد و بررسی فیلم زغال با حضور اسماعیل منصف نویسنده و كارگردان اثر چهارشنبه ۲۰ اذر ساعت ۱۷:۰۰ در سینما گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، اكران نقد و بررسی فیلم زغال با حضور اسماعیل منصف نویسنده و كارگردان اثر  چهارشنبه ۲۰ اذر ساعت ۱۷:۰۰ در سینما گلستان شیراز برگزار می شود.
.
درباره فیلم:

غیرت در یکی از روستاهای مرزی آذربایجان به کار زغال سازی مشغول است. پسر او یاشار که به خاطر دزدیدن طلا در زندان به سر می برد، برای عروسی خواهرش به مرخصی می آید. اما گم شدن ناگهانی یاشار، غیرت را با چالش جدیدی رو به رو می کند.

خرید اینترنتی بلیت سایت ایرانتیك بخش هنر و تجربه

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

شصت‌وسومین جشنواره منطقه‌ای فیلم سروناز و جشنواره سینما و ادبیات به پایان رسید هنر در هر قالب و حوزه‌ای ارجمند و ارزشمند است در سال جاری، هفت میلیارد تومان بودجه برای تولید فیلم کوتاه در کشور اختصاص یافت که تا پایان دی‌ماه تنها سه میلیارد تومان آن جذب شد این شورا آمادگی دارد در حوزه فرهنگی و میراثی، شیراز را به عنوان مرکز اصلی کشور معرفی کند «روتوش» اولين نمايش انفرادی آثار پرگل عينالو در پیرسوک مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره مد و لباس فجر تمدید شد هنرمند در خلق اثر باید جهان خود را بشناسد و بازآفرینی کند فیلم کوتاه هر روز اعتبار بیشتری در سراسر جهان به دست می‌آورد اختتامیه شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای فیلم کوتاه «سروناز» میزبان سینماگران نمایشگاه عکس سروناز گشایش یافت استعفای ابراهیم گشتاسبی راد از سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز پنجمین دورۀ جشنوارۀ سراسری دوسالانۀ داستان کوتاه حیرت ۲۰ قاب از معدنچی ها در نگارخانه وصال تنوع صداها در ادبیات ایران دوره خاصی را خواهد ساخت؛ می‌شود با حُسن نیت کدورت‌های موجود را برطرف کرد در طول حیات بزرگان فرهنگ، این الگوهای فرهنگی را قدردان‌شان باشیم
آرشیو