پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
دکتر یوسف آفرینی:

موسیقی برای همه / حضور بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در کنسرت آوای مهر

موسیقی برای همه
    -     کد خبر: 6970
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۹|۱۴:۰۵
سرویس :هنری >> موسیقی
مدیر اداره ی پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز از حضور بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در کنسرت آوای مهر تالار حافظ خبر داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز به نقل از  روابط عمومی اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز ، در ادامه ی برنامه های این اداره جهت صیانت از بهبود یافتگان ،طی هماهنگی با اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و همکاری شایسته ی ایشان جمعی از بهبود یافتگان همراه خانواده هایشان به تماشای کنسرت آوای مهر نشستند. 
دکتر یوسف آفرینی مدیر اداره ی پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز گفت: صیانت از فرد بهبود یافته حلقه گمشده از چرخه ی ترک پایدار مواد مخدر است که متأسفانه در جامعه جدی گرفته نمی شود، امید است با استمرار برنامه های فرهنگی از این دست و همچنین همیاری سایر نهادهای دلسوز، روز به روز در امر صیانت از بهبودیافتگان موثرتر عمل کنیم. وی گفت: حضور در برنامه های هنری و فرهنگی موجب ارتقاء سطح عزت نفس و سلامت روان در افراد بهبودیافته می شود.
آفرینی افزود: هنر هم شادی بخش است و هم درمانگر، برنامه های هنری می تواند موجب کاهش افسردگی و ایجاد نشاط در این افراد گردد که این امر در پایداری آنها در پروسه سلامت بسیار موثر است.
شایان ذکر است در این برنامه ی هنری و فرهنگی ، گروه های متعدد موسیقی از اقوام مختلف ایرانی با گویش ها، سازها و اشعار اصیل و ناب ایرانیِ مختص دیار خود هنر نمایی کردند.
موسیقی اصیل آذری ،نوای سیستان و بلوچستان ، لرستان، بختیاری ، کردی ، عربی و دیگر اقوام طنین انداز تالار حافظ و کنسرت آوای مهر گردید.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال