پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر

تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر
    -     کد خبر: 6963
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۷|۲۳:۵۱
دکتر یوسف آفرینی رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیبدیدگان اجتماعی شهرداری شیراز هدف از تشکیل این تیم را صیانت از بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز، تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر اداره پیشگیری و ساماندهی آسیبدیدگان اجتماعی شهرداری شیراز
دکتر یوسف آفرینی رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیبدیدگان اجتماعی شهرداری شیراز هدف از تشکیل این تیم را صیانت از بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر اعلام کرد.
آفرینی اعلام کرد این تیم زیر نظر مربی حرفه ای از هفته گذشته کار خود را آغاز کرده است و تمرینات این تیم به صورت هفتگی و مداوم ادامه خواهد داشت. آفرینی افزود یک سال است که تیم فوتسال کودکان کار را راه اندازی کردیم و نتایج بسیار خوبی از این تیم حاصل شده است به طوری که در چند ماه گذشته این تیم در تمام بازی های خود پیروز بوده است ، امیدواریم تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر هم پیشرفت مطلوبی داشته باشد. . وی افزود ورزش علاوه بر اینکه موجب سلامت جسم و ارتقاء سطح سلامت روان می گردد در بالا بردن عزت نفس بهبودیافتگان نیز موثر است. آفرینی گفت پیام ما برای بهبود یافتگان این است؛ مادامی که پاک بمانند از آنها حمایت خواهیم کرد. وی افزود در ماه های گذشته کلاس مهارت های زندگی و اجتماعی برای بهبودیافتگان برگزار شده است . 
در پایان آفرینی از بهبودیافتگان مشتاق به ورزش دعوت کرد تا در تیم فوتسال اداره پیشگیری و ساماندهی آسیبدیدگان اجتماعی شهرداری شیراز شرکت کنند. لازم به ذکر است کلاس ها به صورت رایگان برای بهبودیافتگان تشکیل می شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

کتاب «زن، کتاب، سواد زندگی» در شیراز رونمایی شد کتابخوانی مجازی «کتابستانه» در فارس آغاز می‌شود تثبیت پاتوق کتاب شیراز با رویکرد جبهه فرهنگی/ قرارگیری در صدر کتابفروشی‌های ایران جزئیات جشنواره فرهنگی و هنری علوی اعلام شد تئاتر فارس فریادرس ندارد/ لزوم ایجاد «نهاد» کتابفروشی های استان فارس بیش از یک میلیارد ریال فروش داشتند حذف رانت‌های انحصاری در سینماهای فارس؛ گامی مهم در مسیر توسعه فرهنگی سومین حرم اهل بیت(ع) اختتامیه سومین دوره جشنواره مطبوعات فارس بدون حضور اصحاب رسانه به صورت مجازی برگزار شد کتاب «در مسیر تابش» منتشر شد خبرنگاران لامردی تجلیل شدند ۲۰سال سکوت؛ به بهانه‌ی روز خبرنگار رونمایی از ۱۰عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در فارس خبرنگاران در صف مقدم روشنگری و حق‌طلبی/ضرورت تفکر و عمل انقلابی برای رفع مطالبات این قشر نمایشگاه عکس «روایت تصویر عشق» در شیراز برگزار می شود پردیس بزرگ تئاتر جنوب کشور در شیراز ساخته می‌شود
آرشیو