پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد

نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
    -     کد خبر: 6962
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۱۷|۲۳:۴۳
سرویس :شهرستان ها >>
با پایان داوری های نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با حضور استاد بهزاد فراهانی ، منوچهر اکبرلو و فرهاد تنها و با معرفی برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، احمد وامق رییس انجمن هنرهای نمایشی فارس و دبیر جشنواره پسامهر در گفتگو با هنر شیراز گفت: با پایان داوری های نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با حضور استاد بهزاد فراهانی ، منوچهر اکبرلو و فرهاد تنها و با معرفی برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد، وی در ادامه ارای هیات داوران را به شرح زیر اعلام نمود: 

برگزیدگان نوزدهمین جشنواره استانی تئاتر پسامهر:

بخش طراحی صحنه:
کاندیدا:
امیر نصیری نمایش اعظم از کازرون
سحر وراوی پور نمایش کنج دنج از مرودشت
مهدی گلچین نمایش استرالیا از کازرون
 آیدا عزت آبادی نمایش دی زنگرو ازشیراز
برگزیدگان بخش طراحی صحنه: 
 تقدیر سحر وراوی پور نمایش کنج دنج از مرودشت
 مقام برگزیده امیر نصیری نمایش اعظم از کازرون

بخش موسیقی:
کاندیدا:
عبدالرضا دبیری برای نمایش خاطرات سرهنگ از فسا و اداره کل زندانها
گروه موسیقی نمایش دی زنگرو از شیراز
حسین ایرانی و علی حاتمی نمایش آوازه خوان طاس از فسا
مقام برگزیده بخش موسیقی گروه موسیقی نمایش دی زنگرو از شیراز

بخش پوستر و بروشور:
کاندیدا:
مریم رضایی نمایش خاطرات سرهنگ از فسا و اداره کل زندانها 
آژمان بیژنی نسب نمایش آوازه خوان طاس از فسا
نمایش دی زنگرو از شیراز
علیرضا بازیار نمایش استرالیا از کازرون
مریم دهویی نمایش سه زن از شیراز
شیرین محمدشاهی نمایش کنج دنج از مرودشت
برگزیدگان بخش پوستر و بروشور:
 تقدیر از مریم دهویی نمایش سه زن از شیراز
مقام برگزیده علیرضا بازیار نمایش استرالیا از کازرون

هیئت داوران در بخش
طراحی نور و گریم
برگزیده ندارداما از سعید نظری و محمدرضا زارع شیرازی
جهت همکاری در جشنواره تقدیر بعمل آمد

بخش بازیگری مرد:
کاندیدا:
جلال الدین نصری نوبندگانی
برای نمایش آوازه خوان طاس از فسا
عدالکریم "پوریا"مختاریان نمایش استرالیا از کازرون
محمد مهدی فتاح پور
نمایش تردید از نی ریز
امین هاشمیان نمایش قرار از استهبان
سید یونس موسوی نمایش
کنج دنج از مرودشت
برگزیده گان بخش بازیگری مرد:
مقام سوم سید یونس موسوی نمایش کنج دنج از مرودشت
مقام دوم عبدالکریم "پوریا" مختاریان کازرونی نمایش استرالیا از کازرون
مقام اول محمد مهدی فتاح پور  نمایش تردید از نی ریز

بخش بازیگری زن :
کاندیدا:
سحر وراوی پورنمایش کنج دنج از مرودشت
مژگان علیرضا زاده نمایش قرار از استهبان
آیدا عزت آبادی نمایش دی زنگرو از شیراز
سپیده جوکار نمایش استرالیا از کازرون
مریم دهویی نمایش سه زن از شیراز
بهناز جهاندار فرنمایش سه زن از شیراز 
هستی کرمی نمایش سه زن از شیراز 
محدثه ره فرسا نمایش تردید از نی ریز
برگزیدگان بخش بازیگری زن :
مقام سوم مشترک بازیگری زن مژگان علیرضا زاده نمایش قرار از استهبان
و آیدا عزت آبادی برای نمایش دی زنگرو از شیراز
مقام دوم مشترک برای سه بازیگر نمایش سه زن از شیراز
بهناز جهاندار فر،هستی کرمی، مریم دهویی
مقام اول سحر وراوی پور نمایش کنج دنج از مرودشت

 بخش بازیگری کودک
 تقدیر از سید شهاب واقفی برای نمایش قرار از استهبان
و نیما سجادی نیا برای نمایش تردید از نی ریز

بخش نمایشنامه نویسی:
کاندیدا:
جمشید خانیان(محمدجواد علیمردانی بازنویسی) برای نمایش تردید از نی ریز 
مسعود احمدی برای نمایش دی زنگرو از شیراز 
هادی امامی مقدم برای نمایش کنج دنج از مرودشت
مهرداد کوروش نیا برای نمایش قرار از استهبان
پیام لاریان نمایش استرالیا از کازرون
برگزیدگان بخش نمایشنامه نویسی:
مقام سوم مهرداد کوروش نیا برای نمایش قرار از استهبان
محمد جواد علیمردانی برای نمایش تردید از نی ریز 
مقام اول هادی امامی مقدم برای نمایش کنج دنج از مرودشت

بخش کارگردانی:
کاندیدا:
رضا کریمی نژاد نمایش قرار از استهبان
مریم دهویی نمایش سه زن از شیراز 
محمد جواد علیمردانی و محمدمهدی فتاح پور برای نمایش تردید از نی ریز
سحر وراوی پور برای نمایش کنج دنج از مرودشت
آیدا عزت آبادی برای نمایش دی زنگرو از شیراز
فاطمه رضایی و علیرضا زراعتی برای نمایش خاطرات سرهنگ از فسا و اداره کل زندانها
برگزیدگان بخش کارگردانی:
مقام سوم مشترک آیدا عزت آبادی برای نمایش دی زنگرو از شیراز و فاطمه رضایی و علیرضا زراعتی برای نمایش خاطرات سرهنگ از فسا و اداره کل زندانها
مقام دوم محمد جواد علیمردانی و محمدمهدی فتاح پور برای نمایش تردید از نی ریز
مقام اول سحر وراوی پور برای نمایش کنج دنج از مرودشت

نمایشهای برگزیده هیئت داوران:
۱-نمایش کنج دنج به کارگردانی سحر وراوی پور  از مرودشت و راهیابی به پانزدهمین جشنواره ملی مهر کاشان

۲-نمایش قرار به کارگردانی رضا کریمی نژاد از استهبان جهت اجرای عموم در تهران و کاندیدای حضور در بخش به علاوه فجر جشنواره بین المللی تئاتر فجر 

۳- نمایش خاطرات سرهنگ به کارگردانی فاطمه رضایی و علیرضا زراعتی از فسا و اداره کل زندانها جهت اجرای عموم در تهران و کاندیدای حضور در بخش به علاوه فجر جشنواره بین المللی تئاتر فجر 
۴-نمایش تردید به کارگردانی محمدجوادعلیمردانی و محمدمهدی فتاح پور از نی ریز جهت اجرای عموم در تهران و کاندیدای حضور در بخش به علاوه فجرجشنواره بین المللی تئاتر فجر
۵-نمایش دی زنگرو به کارگردانی آیدا عزت آبادی از شیراز جهت اجرای عموم در تهران و کاندیدا جهت حضور در بخش به علاوه فجر جشنواره بین المللی تئاتر فجر 

نمایش های برگزیده هیئت منتقدین:
تقدیر از نمایش زخم به کارگردانی حسام الدین پریدخت از خنج
نمایش برگزیده نمایش تردید به کارگردانی محمدجواد علیمردانی و محمدمهدی فتاح پور از نی ریز

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال