پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

در سینما هنروتجربه شیراز؛ هفته فیلم لهستان با نمایش ۷ فیلم برگزار می شود

در سینما هنروتجربه شیراز؛ هفته فیلم لهستان با نمایش ۷ فیلم برگزار می شود
    -     کد خبر: 6933
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۹/۹|۱۳:۱۵
هفته فیلم لهستان با نمایش ۷ فیلم همزمان با تهران و اصفهان از یکشنبه ١٠ تا چهارشنبه ١۶ آذرماه جاری برگزار می‌شود.

مسئول سینما هنر و تجربه شیراز  گفت: این برنامه حاصل همکاری سفارت لهستان و گروه سینمایی هنروتجربه است و «یوآنا کاس کراوزه» کارگردان پرندگان در کیگالی... و پاپوشا مهمان ویژه آن است که جلسه نقد و بررسی و کارگاه فیلمسازی با حضور ایشان روز چهارشنبه  ۱۳ آذرماه ساعت ١٧ برگزار می شود.

علی آذری، اعلام کرد: «پاپوشا» به کارگردانی یوآنا کاس کراوزه و کریستوف کراوزه محصول سال ۲۰۱۳، «خدایان» به کارگردانی لوکاس پالکوسکی محصول سال ۲۰۱۴، «۸۰ میلیون» ساخته والدمار کژیستک محصول سال ۲۰۱۱، «کاتین» ساخته آندژی وایدا محصول سال ۲۰۰۷، «پرندگان در کیگالی آواز می خوانند» به کارگردانی یوآنا کاس کراوزه و کریستوف کراوزه محصول سال ۲۰۱۷، «حیوان بزرگ» ساخته یژی اشتور محصول سال ۲۰۰۰، «ردپا» به کارگردانی آگنیشکا هولاند و کسشیا آدامیک محصول سال ۲۰۱۷  در هفته فیلم لهستان به نمایش درمی‌آید.

وی با بیان اینکه حضور در تمام این جلسات برای عموم آزاد و رایگان است، افزود: یوآنا کاس کراوزه هم‌چنین در کارگاه فیلمسازی با عنوان «سینمای هنری ایران و لهستان» ۱۳ آذر در شیراز شرکت می‌کند.

هفته فیلم لهستان توسط موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان، هفته فیلم لهستان با همکاری سفارت جمهوری لهستان در ایران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال