پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری خبر داد:

تولید کتابهای گویا برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه

 تولید کتابهای گویا برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه
    -     کد خبر: 6895
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۱۹|۱۲:۱۷
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس در نشست خبری هفته کتاب از تولید کتاب های گویا توسط مرکز شماره یک برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه خبر داد.

سعیدرضا کامرانی در آستانه بیست و هفتمین هفته کتاب فارس با بیان اینکه برنامه های این نهاد از ۲۴ تا ۳۰ آبان جاری برگزار می شود، گفت: کانون پرورش فکری  با بیش از نیم قرن تجربه و ۴۲ مرکز فرهنگی و هنری در سراسر فارس و ۸ مرکز سیار و ۵ کتابخانه پستی فعالیت جدی در این زمینه داردکه ترویج کتاب و کتابخوانی یکی از فعالیت های ۴۲ گانه آن است.

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری فارس با بیان اینکه کانون در تولید محتوا، تولید کتاب و پخش کتاب سالهاست تلاش می کند، افزود: حضور در گذر کتاب برای عرضه محصولات در بوستان پرواز از برنامه هایی است که کانون در طول هفته کتاب فارس دنبال می کند در حالیکه اجرای ویژه برنامه های کانون در بوستان فوق از فعالیت های دیگری است که برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری مراسم تجلیل برگزیدگان طرح «شهری که دوست دارم» توسط کانون در هفته کتاب خبر داد و افزود: اعزام کتابخانه های سیار به روستاها و حاشیه شهر شیراز و اهدای کتاب دیگر برنامه های این نهاد به این مناسبت است.

این درحالیست که به گفته کامرانی، اجرای کتابگردی با همکاری شهرداری از ۲۵ تا ۲۹ آبان جاری در بوستان کودک دیگر برنامه ایست که کانون دنبال خواهد کرد.

وی همچنین از برگزاری جشن کتاب با همکاری آموزش و پرورش فارس در طول هفته کتاب در مدارس نواحی ۴ گانه و برخی شهرهای استان فارس خبر داد و گفت: تولید کتاب های گویا توسط مرکز شماره یک کانون برای کودکان و نوجوان با نیازهای ویژه در هفته کتاب اتفاق می افتد.

کامرانی در ادامه از آغاز «مهرواره هفت سین» که تا آغاز سال ۹۹ ادامه می یابد خبر داد و گفت: اهدا کتاب به مناطق محروم، معرفی شخصیت های نویسنده و مولف در حوزه ادبیات کودک و نوجوان استان فارس و تجلیل از جانباز نویسنده سید رزاق امیری از دیگر برنامه های ویژه هفته کتاب توسط کانون پرورش فکری است.

به گفته معاون فرهنگی کانون پرورش فارس، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان پس از هفته کتاب در نمایشگاه کتاب هم با توجه به سال رونق تولید با محصولات تولید داخل به صورت فعال حضور خواهد داشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

« زغال» در سینما گلستان اکران می شود برپایی نمایشگاه عکس در مرودشت استاد برجسته و پیشکسوت هنر قلمزنی شیراز درگذشت موسیقی برای همه / حضور بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در کنسرت آوای مهر «نیاز» و «جیران» نمایندگان فارس در هشتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین میزبانی استان فارس از چهارمین جشنواره ملی فانوس پرفورمنس «خاکینه» به مناسبت روز جهانی خاک در بوستان آزادی اجرا شد مهر کاشان میزبان دو اثر نمایشی از هنرمندان تئاتر مرودشت خواهد بود زنگ افتتاح تئاتر «ناخوانده» با حضور دکتر لیلا دودمان عضو شورای شهر شیراز و جمعی از هنرمندان تئاتر نواخته شد «برای فـــروش» کولاژهای دیجیتال شی ما قادر پوردر گالری زی تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد عامل موفقیت ایسنا استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق است تجلیل از جوانان فعال در سیل شهرک سعدی / راه اندازی سینما دیجیتال فرهنگسرای طاووسیه مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی چلچراغ تمدید شد
آرشیو