پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

«برخوانی شکرشکن از تلخ کامی های آکل» در تماشاخانه استاد هودی به روی صحنه می رود

«برخوانی شکرشکن از تلخ کامی های آکل» در تماشاخانه استاد هودی به روی صحنه می رود
    -     کد خبر: 6872
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۸|۱۳:۲۷
سرویس :هنری >> نمایش
«برخوانی شکرشکن از تلخ کامی های آکل» نویسنده. طراح. کارگردان: مهدی فرهادی پور ، بر اساس داستان داش آکل صادق هدایت منتخب نوزدهمین جشنواره آیینی سنتی ۹۸ در تماشاخانه استاد هودی به روی صحنه می رود.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،«برخوانی شکرشکن از تلخ کامی های آکل» نویسنده. طراح. کارگردان: مهدی فرهادی پور ، بر اساس داستان داش آکل صادق هدایت  منتخب نوزدهمین جشنواره آیینی سنتی ۹۸ در تماشاخانه استاد هودی به روی صحنه می رود.این نمایش در  اسفند. ۹۶ در تئاتر شهر اجرا و با حضور بهمن مفید و خانم هنگامه مفید افتتاح  گردید ، افتتاحیه این نمایش در نخستین روز اجرا در شیراز  با حضور استاد رحیم هودی برگزار خواهد شد.

خلاصه داستان: طوطی داش آکل برای مرجان و تماشاکنا‌ن، از راز آکل پرده بر می دارد.
بازیگران: ساناز روشنی. آرتمیس پرنیانی
گرافیک: مجتبی قهرمانی

شیراز. تماشاخانه استاد هودی
افتتاحیه هشتم آبان ماه ساعت هفت
نهم و دهم آبان ماه 

فروش بلیط : گیشه و سایت ایران تیک
رزرو بلی:09337951416

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

اصلی ترین معضل این روزهای ما نبود آموزش و میل به گفتگوست وظیفه مسئولان اعتماد به صداقت و حمایت از هنرمندان است مشارکت بخش خصوصی زمینه‌ساز توسعه تئاتر است دیالوگ یکسان داوران و منتقدان جشنواره تئاتر از ویژگی‌های و وجه تمایز هنر تئاتر این است که پویایی این هنر در ارتباط مستقیم با مخاطب گره خورده است رونق دوچندان جشنواره با ورود بخش خصوصی به جشنواره رو نمایی از کتاب فرهاد ارشاد در حاشیه آخرین نشست نقد و بررسی جشنواره تئاتر استانی فارس سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس به ایستگاه پایانی رسید گزارش تصویری از بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از جشنواره تئاتر استانی فارس گزارش تصویری دومین روز از سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس نشست‌های نقد و بررسی آثار راه‌یافته به سی‌امین جشنواره تئاتر فارس تئاتر خیابانی نشاط و امید را به میان مردم می آورد اجرای نمایش خیابانی بهشت معرفی نمایش‌های خیابانی روز دوم جشنواره تئاتر فارس گزارش تصویری نخستین روز از سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس
آرشیو