پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نقد و بررسی فیلم «مرد دور اندیش»

نقد و بررسی فیلم «مرد دور اندیش»
    -     کد خبر: 6868
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۶|۱۴:۳۷
این فیلم روز چهارشنبه ۸ آبان ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «مرد دور اندیش» را به نمایش، نقد و بررسی می شود.

کارگردان: نوبل جونز؛ حضور  در بخش اصلی جشنواره ساندنس ۲۰۱۹

بازیگران: جان لیسگو، بلایث دانر، سوفی تچر، درک سیسیل

زمان: ۸۹ دقیقه

خلاصه داستان : یک زوج همواره در حال آماده شدن برای بحرانی است که شاید هرگز اتفاق نیفتد. از طرف دیگر " رونی" هم همیشه در حال خرید چیزهایی است که ممکن است هرگز از آن ها استفاده نکند . هنگامی که این زوج در یک شهر کوچک سعی می کنند این مشکل را حل کنند ، همه چیز عوض می شود و ...  

این فیلم روز چهارشنبه ۸ آبان ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

اصلی ترین معضل این روزهای ما نبود آموزش و میل به گفتگوست وظیفه مسئولان اعتماد به صداقت و حمایت از هنرمندان است مشارکت بخش خصوصی زمینه‌ساز توسعه تئاتر است دیالوگ یکسان داوران و منتقدان جشنواره تئاتر از ویژگی‌های و وجه تمایز هنر تئاتر این است که پویایی این هنر در ارتباط مستقیم با مخاطب گره خورده است رونق دوچندان جشنواره با ورود بخش خصوصی به جشنواره رو نمایی از کتاب فرهاد ارشاد در حاشیه آخرین نشست نقد و بررسی جشنواره تئاتر استانی فارس سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس به ایستگاه پایانی رسید گزارش تصویری از بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از جشنواره تئاتر استانی فارس گزارش تصویری دومین روز از سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس نشست‌های نقد و بررسی آثار راه‌یافته به سی‌امین جشنواره تئاتر فارس تئاتر خیابانی نشاط و امید را به میان مردم می آورد اجرای نمایش خیابانی بهشت معرفی نمایش‌های خیابانی روز دوم جشنواره تئاتر فارس گزارش تصویری نخستین روز از سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس
آرشیو