پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان اعلام داشت:

تمدید مهلت شرکت در مسابقه «اشک‌ها و عبرت‌ها» در فارس

 تمدید مهلت شرکت در مسابقه «اشک‌ها و عبرت‌ها» در فارس
    -     کد خبر: 6864
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۸/۳|۲۱:۳۵
رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل ارشاد فارس با بیان اینکه دومین دوره مسابقه کتابخوانی «اشک‌ها و عبرت‌ها» در این استان در حال برگزاری است، گفت: مهلت شرکت در این مسابقه تا فردا تمدید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، احمدرضا نداف، با بیان اینکه با بیان اینکه دومین دوره مسابقه کتابخوانی اربعین حسینی با عنوان «اشک‌ها و عبر‌ت‌ها» در این استان حال اجراست، گفت: این مسابقه به‌صورت آنلاین و همزمان کشوری در استان فارس نیز اجرا می‌شود.

وی با تصریح اینکه علاقه‌مندان از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ امروز مهلت دارند در این مسابقه شرکت کنند، افزود: مهلت شرکت در این مسابقه تا ساعت ۱۸ فردا نیز تمدید شده است.

نداف یادآور شد: دومین دوره مسابقه کتابخوانی به‌مناسبت اربعین حسینی به‌همت معاونت قرآن و عترت و ستاد اربعین در استان فارس برگزار می‌شود.

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه  arbaeen.ghoran.ir  و دریافت فایل الکترونیکی کتاب «پس از پنجاه سال پژوهشی تازه پیرامون قیام امام حسین(ع)» نوشته مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی در این مسابقه شرکت کرده و  از جوایز مادی و معنوی آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است، گفت: شاغلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با کسب حدنصاب قبولی در این مسابقه می‌توانند از گواهینامه آموزشی با عنوان «مردم سالاری دینی» به‌مدت ۱۲ ساعت بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

اصلی ترین معضل این روزهای ما نبود آموزش و میل به گفتگوست وظیفه مسئولان اعتماد به صداقت و حمایت از هنرمندان است مشارکت بخش خصوصی زمینه‌ساز توسعه تئاتر است دیالوگ یکسان داوران و منتقدان جشنواره تئاتر از ویژگی‌های و وجه تمایز هنر تئاتر این است که پویایی این هنر در ارتباط مستقیم با مخاطب گره خورده است رونق دوچندان جشنواره با ورود بخش خصوصی به جشنواره رو نمایی از کتاب فرهاد ارشاد در حاشیه آخرین نشست نقد و بررسی جشنواره تئاتر استانی فارس سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس به ایستگاه پایانی رسید گزارش تصویری از بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از جشنواره تئاتر استانی فارس گزارش تصویری دومین روز از سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس نشست‌های نقد و بررسی آثار راه‌یافته به سی‌امین جشنواره تئاتر فارس تئاتر خیابانی نشاط و امید را به میان مردم می آورد اجرای نمایش خیابانی بهشت معرفی نمایش‌های خیابانی روز دوم جشنواره تئاتر فارس گزارش تصویری نخستین روز از سی امین جشنواره تئاتر استانی فارس
آرشیو