پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

مرامی سرپرست معاونت امور هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس شد

مرامی سرپرست معاونت امور هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس شد
    -     کد خبر: 5816
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۱۵|۱۹:۰۳
سرویس :هنری >>
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مسئولیت معاونت امور هنری و سینمایی استان به یکی از کارکنان با سابقه این حوزه قرار گرفت و بر اساس ابلاغ یاد شده، بهروز مرامی جدیدی به عنوان سرپرست معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، صابر سهرابی، در آیین معرفی معاون هنری و سینمایی استان فارس گفت: تغییر و تحول در هر سازمانی باعث نوآوری و شکوفایی عملکردش خواهد شد و در این راستا با استمرار این مهم و توجه به خلاقیت و ارائه طرح های کاربردی، تمام اقدامات حوزه فرهنگ و هنر، تبدیل به خدماتی در خور و شایسته آن اداره می گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه در مراسمی ویژه از زحمات مهدی رنجبر که قبلا در این معاونت مشغول به کار بوده و هم اکنون نیز به عنوان معاون اداره کل نظارت بر تولید فیلم در وزارت فرهنگ و ارشاد خدمت می کند، افزود: با ارائه ایده های تازه و عملیاتی می توان به فضایی و برنامه هایی سازنده و پویا دست یافت و بنده نیز از تمام حوزه های مختلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خواستارم تا با توجه به مسئولیت هایشان با دقت و درایت و با همکاری همه همکاران این چرخه فرهنگ و ادب و هنر را قوی تر از گذشته و با سرعت بیشتری پیش برند.

صابر سهرابی به ۲۴ سال مسئولیت مرامی در بخش هنری اشاره داشت و ابراز خرسندی کرد که وی با تخصص و استمرار و تجربه ای که دارد با نهایت خلوص همراه و همگام با سایر قسمت ها به پیگیری و ساماندهی بیش از پیش فعالیت ها، برنامه ها و تمامی امور حوزه خود بپردازد.

وی با تأکید بر این که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در تمام مسئولیت های خود همیشه سرآمد است و افراد بیشماری را از این حوزه به عنوان مسئولیت در دیگر اداره ها، سازمان ها و حتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معرفی کرده است و آن ها نیز در مسئولیت شان موفق عمل کرده اند، ابراز امیدواری کرد تا از این گونه پیشرفت ها باز هم اتفاق بیافتد و باعث سربلندی حوزه فرهنگ و هنر استان گردد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با بیان این که حوزه فرهنگ با اتصال تک تک اعضاء و حرکت زنجیروار و دیدگاهی کارشناسی شده و اندیشه محور می تواند به حرکت رو به رشد خود به خوبی ادامه دهد، گفت: همراهی و همدلی تمام کارکنان در تمام سطوح اداری از جمله حوزه های هنری، ادبی، فرهنگی، قرآنی و دیجیتالی، این فرصت را فراهم می کند تا ارتقاء سطح فرهنگ را با درایتی هر چه بیشتر شاهد باشیم.

بهروز مرامی نیز در این نشست با تشکر و سپاس از اعتمادی که به وی برای مسئولیت جدید شده است، گفت: امیدوارم که در ادامه خدمتم با همراهی همکاران این اداره و به شکل ویژه رؤسا و کارشناسانی که در این معاونت حضور دارند، بتوانیم در کنار هم و با همدلی و فعالیتی قابل قبول، بطور جدی و شایسته به پیگیری امور محوله بپردازیم.

در ادامه این نشست که با حضور معاونین و رؤسای بخش های محتلف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد، هر یک از حاضرین به بیان دیدگاه های خود پرداختند و بهروز مرامی به عنوان سرپرست معاونت هنری و سینمایی معرفی شد.

در متن حکم صابر سهرابی به بهروز مرامی آمده است: با توجه به تجارب ارزنده و تخصص جنابعالی و با استمداد از الطاف بیکران خداوند که انجام رسالت و مسئولیتی سنگین را فرا روی چشم و ذهن شما قرار داده است، به موجب این ابلاغ، با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل تعیین و منصوب می گردید. امید است با اتکال به ایزد منان و تعامل سازنده با هنرمندان، فرهنگوران، مسئولان و مدیران و ارتباط نزدیک با همکاران، در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی موفق و مؤید باشید.

بهروز مرامی دارای کارشناسی ارشد پژوهش هنر می باشد که تا کنون ۳۰ مقاله پژوهشی هنر و چند ترجمه نیز در کارنامه خود دارد. وی پیش از این در بخش های فرهنگی، هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، نیز مسئولیت های مختلفی را تجربه کرده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ حوزه و دانشگاه شیراز وارثان جکمت و معرفت ملاصدرا هستند آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد تجربه دیدن فیلم در خودرو/ شیرازی ها منتظر «سینما ماشین» باشند اعلام برنامه های فرهنگی هنری ایام سترگ ارتحال امام (ره) ۱۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۸ اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر مصوبه شورای شهر شیراز در حمایت از هنرمندان تئاتر در مقابل نمایش ، تبار شناسی تئاتر نوشت و نمایشنامه خط مقدم روابط‌عمومی‌های فارس در کرونا تقدیر شدند تک‌نوازی «کیهان کلهر» در کنسرت آنلاین
آرشیو