پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

رویداد بین‌المللی فتوواک در جهرم برگزار شد

رویداد بین‌المللی فتوواک در جهرم برگزار شد
    -     کد خبر: 5813
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۷/۱۴|۱۳:۴۲
سرویس :شهرستان ها >>
۱۳ مهر برابر با ۵ اکتبر رویداد بین‌المللی "فتوواک" در جهرم نیز مانند نقاط دیگر فارس برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،  ۱۳ مهر برابر با ۵ اکتبر رویداد بین‌المللی "فتوواک" مثل هرسال در جهرم نیز مانند نقاط دیگر فارس با قدرت و اتحاد برگزار شد. ‌
هدف این رویداد که امسال دوازده‌همین سال پیاپی برگزاری آن در دنیا و پنجمین سال برگزاری یکپارچه‌ی آن در ایران است گسترش مهر و دوستی در بین جوامع، از طریق عکاسی‌ست. 
امسال نیز به رسم هر ساله این رویداد در جهرم برگزار و ۲۵ نفر از علاقه‌مندان به عکاسی به سرپرستی حامد موحدزاده در این پیاده‌روی عکاسی شرکت کردند. 
گفتنی است مسیر این پیاده‌روی از چهارراه دفاع مقدس به سمت میدان مصلی انتخاب شده بود که با استقبال و همکاری کسبه و مردم روبه‌رو گردید.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

« زغال» در سینما گلستان اکران می شود برپایی نمایشگاه عکس در مرودشت استاد برجسته و پیشکسوت هنر قلمزنی شیراز درگذشت موسیقی برای همه / حضور بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در کنسرت آوای مهر «نیاز» و «جیران» نمایندگان فارس در هشتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین میزبانی استان فارس از چهارمین جشنواره ملی فانوس پرفورمنس «خاکینه» به مناسبت روز جهانی خاک در بوستان آزادی اجرا شد مهر کاشان میزبان دو اثر نمایشی از هنرمندان تئاتر مرودشت خواهد بود زنگ افتتاح تئاتر «ناخوانده» با حضور دکتر لیلا دودمان عضو شورای شهر شیراز و جمعی از هنرمندان تئاتر نواخته شد «برای فـــروش» کولاژهای دیجیتال شی ما قادر پوردر گالری زی تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد عامل موفقیت ایسنا استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق است تجلیل از جوانان فعال در سیل شهرک سعدی / راه اندازی سینما دیجیتال فرهنگسرای طاووسیه مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی چلچراغ تمدید شد
آرشیو