پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نمایش فیلم کوتاه ایرانی" امیر علی "در امریکا

نمایش فیلم کوتاه ایرانی" امیر علی "در امریکا
    -     کد خبر: 5757
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۹|۲۳:۳۱
سرویس :هنری >>
MILL VALLEY امریکا میزبان فیلم کوتاه "امیر علی" در بخش ویژه جشنواره خواهد بود.


MILL VALLEY امریکا میزبان  فیلم کوتاه "امیر علی" در بخش ویژه جشنواره خواهد بود.
فیلم‌ کوتاه «امیرعلی» به کارگردانی شیوا قنبریان و از تولیدات  انجمن سینمای جوانان استان فارس ، 
 در قالب بخش ویژه‌ای با عنوان «صدا و نگاه زنان ایرانی» در چهل و دومین دوره جشنواره فیلم میل ولی آمریکا به نمایش درخواهد آمد.
جشنواره "MILL VALLEY" یکی از جشنواره معتبر آمریکایی است که فیلم‌های کوتاه را در بخش‌های خارجی از مسابقه در قالب بخش‌های نمایش ویژه با موضوعات متنوع به نمایش می‌گذارد.
میل ولی  در سواحل سان فرانسیسکو برگزار می شود و امسال چهل و دومین دوره خور را تجربه می کند .این جشنواره از سال 1977 تا به حال برگزار شده است و سالانه حدود 60 هزار نفر در آن حضور میابند.در طی این سال ها فیلم سازان بزرگی همچون جیم جارموش،مایک لی،رابت آلتمن ،ایناریتو و همچنین رابین ویلیامز ،بردلی کوپر،داستین هافمن ،رابرت دنیرو،نیکول کیدمن و...در این جشنواره حضور داشته اند . مجله اسکرین اینترنشنال این جشنواره را جز 10 جشنواره برتر آمریکا معرفی کرده است.

این فیلم  کوتاه داستانی تجربه حضور در جشنواره های بین‌المللی Redline film festival, Apr19-Toronto  (کانادا)  و Child Welfare film festival,may5,2019.New York (  آمریکا)و   kinolub,june 1,2019, Katowice,.(لهستان )  و  Dalmatia film festival  (کرواسی )  در کارنامه خود دارد.
فیلم کوتاه  "امیر علی" به  مدت 20 دقیقه  داستان پسرنوجوانی را روایت می کند که در بحران طلاق پدر و مادرش در وضعیت انتخاب بین تصمیم عقلانی و تصمیم اخلاقی قرار می گیرد.
عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از؛ کارگردان: شیوا قنبریان. نویسنده: حمید طاهری- شیوا قنبریان  ، مدیر فیلمبرداری:پیمان عباس زاده بازیگران: مهدی حسینی نیا، نیما یوسف پور،شبنم نیکوبخت ، مریم میرعابدی،صدابردار :سعید زند ، دستیار صدا : فرزین زند ؛ صدا گذار: محمد مهدی جواهری زاده تهیه شده  در انجمن سینمای جوانان استان فارس-دفتر شیراز

چهل و دومین دوره این جشنواره از تاریخ ۳ تا ۱۳ اکتبر در ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال