پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز چاپ

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز چاپ
    -     کد خبر: 5742
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۲|۱۴:۲۲
سرویس :فرهنگی >>
یازدهم شهریور ماه برای اهالی آن اهمیت بسیاری دارد چرا که یادآور تلاش مستمر و زحمت مداوم جمع بزرگی از کارگران، صنعتگران، فرهنگیان، هنرمندان و در یک جمله وامدار تلاش بزرگمردان فرهنگ و هنر ایران زمین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به مناسبت روز چاپ گفت: صنعت چاپ دیرینه ای شگرف و گستره ای وسیع در ساختار نظام فرهنگی، اجتماعی، بازرگانی، فناوری، بهداشتی، رسانه ای، امنیتی، زیست محیطی و آموزشی هر کشوری دارد، ایران اسلامی نیز وام دار اندیشه های زرین است که با فرهیختگان صنعتگر برای آیندگان ماندگار می سازد.

صابر سهرابی ادامه داد: روز ملی صنعت چاپ بهانه ای است تا از تلاش های مستمر فعالان و اهالی صنعت چاپ استان تجلیل و قدرشناسی شود تا با تقدیر از تلاش کارگران، صنعتگران و اهالی فرهنگ که همواره در خدمت چاپ بوده و هستند، یاد و خاطره پیشکسوتان صنعت چاپ، زنده بماند و بتوانیم گوشه ای از زحمات بی وقفه آنان را قدردان باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن گرامی داشت روز ملی صنعت چاپ به تمامی دست اندرکاران این حوزه تجلیل کرد و گفت: یازدهم شهریور ماه برای اهالی آن اهمیت بسیاری دارد چرا که یادآور تلاش مستمر و زحمت مداوم جمع بزرگی از کارگران، صنعتگران، فرهنگیان، هنرمندان و در یک جمله وامدار تلاش بزرگمردان فرهنگ و هنر ایران زمین است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال