پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نقد و بررسی فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»

نقد و بررسی فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»
    -     کد خبر: 5741
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۱۲|۱۴:۲۰
سرویس :هنری >>
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»را به نمایش، نقد و بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «آخرین مرد سیاه در سانفرانسیسکو»را به نمایش، نقد و بررسی می شود.

کارگردان: جو تالبوت؛ برنده دریافت جایزه بهترین کارگردانی جشنواره ساندنس . ٢٠١٩

زمان: ١١٥ دقیقه

درباره فیلم: " گریگوری الوود "، منتقد سینما دیدگاهش را اینگونه بیان می کند :تیم پشت فیلم آنقدر قوی است و کارگردانی آنقدر خوب است که تقریباً سخت است باور کنیم این نخستین فیلم سینمایی بلند «تالبوت» در مقام کارگردان است. به جزئیات وارد شدن می‌تواند خیلی از آن غافلگیری هوشمندانه ناشی از تعاملات هنرمندانه صحنه‌ها را لو بدهد.

خلاصه داستان : فیلم در مورد یک آمریکایی- آفریقایی جوان به نام جیمی است که خانواده او از خانه قدیمی شان در سان فرانسیسکو آواره شده اند و ...

این فیلم روز چهارشنبه ١٣ شهریور ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران می شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

ادبیات نمایشی رشته جدید موسسه آموزش عالی زند طرح «سینما کتاب» در شیراز آغاز می شود/اکران فیلم های اقتباسی جهان شصت‌وششمین پویش «فصل گرم کتاب» برگزار شد اجرای بزرگترین تعزیه میدانی کشور در صحرارود فسا اجرای تعزیه مردمی در روستای «فنجان» بوانات نقد و بررسی فیلم «یک اتفاق ساده» ٣١ شهریور، پایان مهلت ارسال اثر به دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم چراغ انجمن هنرهای تجسمی فارس روشن شد/ برپایی جشنواره های هنرهای تجسمی در شیراز روز ملی سینما ارتباط مخاطب و فیلمساز را صد چندان می کند برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات فارس در پایان شهریورماه جاری نمایش فیلم کوتاه ایرانی" امیر علی "در امریکا ثبت نام دوره های تازه در مدرسه داستان نویسی حیرت کلاه برداری در شبکه های مجازی به بهانه ساخت فیلم های سینمایی در شیراز اجرای بزرگترین تعزیه میدانی کشور در صحرارود فسا نماینده مردم شیراز پای در دل اهالی مطبوعات نشست/ حداقل های کسب شده را از دست ندهیم
آرشیو