پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد

فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد .
    -     کد خبر: 5720
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۳|۱۵:۵۲
سرویس :شهرستان ها >>
فیلم کوتاه (سینما رفتن بدون سیما) به نویسندگی و کارگردانی فرناز زارعیان در جشنواره‌ی صربستان (HOLYWOOD SERBIA) برنده‌ی بهترین فیلم داستانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد .

فیلم کوتاه (سینما رفتن بدون سیما) به نویسندگی و کارگردانی فرناز زارعیان در جشنواره‌ی صربستان (HOLYWOOD SERBIA) برنده‌ی بهترین فیلم داستانی شد. 
این فیلم پیش از این هم در ایران در جشنواره‌ی تصویر سال برنده‌ی بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری شده بود.

جشنواره‌ی( holywood serbia )که امسال هشتمین دوره‌ی آن برگزار شد با هدف تبلیغ و ستایش صدای صادقانه و مستقل در فیلم‌ها برگزار شد.

لازم به ذکر است که این فیلم راجع به مردی است که مسخ و اسیر سینما شده به گونه‌ای که در مواجهه با سینما گذشته‌ی خود را باز می‌یابد.

فرناز زارعیان که تاکنون در جشنواره‌های مختلف داستانی نیز برگزیده شده است با تحصیل در رشته‌ی کارگردانی سینما،  آینده‌ی بسیار روشنی در انتظارش است

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

اعلام برنامه های اربعین حسینی فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس «انسان دنیایست» تئاتری برای همه شرایط مسابقه زنده طراحی لباس عاشورایی اعلام شد روشندلان حوزه فرهنگ تجلیل شدند/ سهرابی: روز عصای سفید نماد عزم و توانایی‌های نابینایان اجرای تئاتر خیابانی به احترام بزرگداشت حافظ «عشق روی خرپُشته» و «دوستان با محبت» با حضور حمید جبلی رونمایی شد اطلاعیه دبیر خانه شورای فرهنگ عمومی نقش پذیری یکی از بزرگترین ویژگی های دیوان حافظ بزرگترین غزلسرای جهان است فارس، فعال ترین استان در جشنواره عشایر و روستاهای کتاب کشور است جوانه زدن «شکوفه‌های کتاب» در مناطق کمتر برخوردار شیراز نشست تخصصی «حافظ و ادبیات» با حضور دکتر میرجلال‌الدین کَزّازی برگزار میشود جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بوسان به «دم اژدها» رسید کرامت انسانی در کلام حافظ به بهترین شکل ترسیم شده است فعالیت ادبی و هنری حافظ از حیث معرفت شناسی بر شناخت حق استوار شده است حافظ مردمی ترین شاعر ایران زمین است
آرشیو