پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد

فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد .
    -     کد خبر: 5720
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۶/۳|۱۵:۵۲
سرویس :شهرستان ها >>
فیلم کوتاه (سینما رفتن بدون سیما) به نویسندگی و کارگردانی فرناز زارعیان در جشنواره‌ی صربستان (HOLYWOOD SERBIA) برنده‌ی بهترین فیلم داستانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، فیلم فرناز زارعیان کارگردان جهرمی برگزیده‌ی اول جشنواره‌ی صربستان شد .

فیلم کوتاه (سینما رفتن بدون سیما) به نویسندگی و کارگردانی فرناز زارعیان در جشنواره‌ی صربستان (HOLYWOOD SERBIA) برنده‌ی بهترین فیلم داستانی شد. 
این فیلم پیش از این هم در ایران در جشنواره‌ی تصویر سال برنده‌ی بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری شده بود.

جشنواره‌ی( holywood serbia )که امسال هشتمین دوره‌ی آن برگزار شد با هدف تبلیغ و ستایش صدای صادقانه و مستقل در فیلم‌ها برگزار شد.

لازم به ذکر است که این فیلم راجع به مردی است که مسخ و اسیر سینما شده به گونه‌ای که در مواجهه با سینما گذشته‌ی خود را باز می‌یابد.

فرناز زارعیان که تاکنون در جشنواره‌های مختلف داستانی نیز برگزیده شده است با تحصیل در رشته‌ی کارگردانی سینما،  آینده‌ی بسیار روشنی در انتظارش است

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

میزبانی استان فارس از چهارمین جشنواره ملی فانوس پرفورمنس «خاکینه» به مناسبت روز جهانی خاک در بوستان آزادی اجرا شد مهر کاشان میزبان دو اثر نمایشی از هنرمندان تئاتر مرودشت خواهد بود زنگ افتتاح تئاتر «ناخوانده» با حضور دکتر لیلا دودمان عضو شورای شهر شیراز و جمعی از هنرمندان تئاتر نواخته شد «برای فـــروش» کولاژهای دیجیتال شی ما قادر پوردر گالری زی تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد عامل موفقیت ایسنا استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق است تجلیل از جوانان فعال در سیل شهرک سعدی / راه اندازی سینما دیجیتال فرهنگسرای طاووسیه مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی چلچراغ تمدید شد علاقه مندان بازیگری مراقب فضای مجازی باشند تالار آزادی میزبان"عروسی مبارک" می شود پنج مدال طلا و نقره برای هنرمندان هنرستان شهید آوینی «مافیای شیر کاکائو ۲ » خوانش می شود بزرگداشت جمال زیانی شیراز شناس فقید برگزار می‌شود
آرشیو