پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

فارس نمایندگان خود را «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» کشوری شناخت

فارس نمایندگان خود را «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» کشوری شناخت
    -     کد خبر: 5710
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۳۱|۱۲:۴۵
سرویس :فرهنگی >>
فارس نمایندگان خود را «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» کشوری شناخت مسعود درمان و محمدرضا روا برندگان مسابقه FIFA ١٩ فارس و عرفان عباسی و محمدحسین رفیعی برندگان مسابقه PES ١٩ می باشند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ؛ مسابقات مقدماتی FIFA ١٩ و PES ١٩در شیراز برگزار شد. در این مسابقات ٦٤ بازی کن بازی های ویدویی از سراسر استان فارس در هر رشته به صورت دو به دو از صبح چهارشنبه در گیم لند شیراز با هم به رقابت پرداختند.

در ادامه ٣٢ برنده در هر رشته، در دور دوم به صورت دو به دو با یکدیگر رقابت کردند که ١٦ نفر به دور سوم راه یافتند.

این شیوه بازی در ٥ دور برگزار شد و سپس دو نفر از هر رشته به عنوان برندگان این دور جام قهرمانان بازی های استانی ویدیویی شناخته شدند.

مسعود درمان و محمدرضا روا برندگان مسابقه FIFA ١٩ فارس و عرفان عباسی و محمدحسین رفیعی برندگان مسابقه PES ١٩ می باشند.

این چهار نفر، نمایندگان استان فارس در مسابقات کشوری «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» خواهند بود که روز جمعه در تهران برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در این دوره از مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی» فرصتی فراهم شد تا شرکت‌کنندگان رشته‌های FIFA ١٩ و PES ١٩ مستقر در استان‌های مختلف بتوانند به جای حضور در تهران، جهت برگزاری مسابقات مقدماتی در یکی از ۹ شهر قم، شیراز، اصفهان، یزد، مشهد، تبریز، زاهدان، اهواز و بوشهر مسابقه دهند و در صورت راه‌یابی به مراحل پایانی برای برگزاری مراحل نهایی مسابقات به تهران مراجعه کنند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات در ٩ شهر مذکور در روزهای ٢٩، ٣٠ و ٣١ مردادماه برگزار می‌شود و گروه‌بندی مسابقات نیز پیش از شروع مسابقات در سایت رویداد اعلام خواهد شد.

مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران از روز ۲ الی ۸ شهریور ماه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود که ورود و بازدید برای عموم آزاد است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت اختصاصی این رویداد مراجعه نمایند.

قرعه‌کشی مرحله مقدماتی مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران در رشته‌های FIFA ١٩ و PES ٢٠١٩ شهرستان‌ها انجام شده و زمان دقیق برگزاری مسابقات نیز تعیین شد.

مسابقات مقدماتی FIFA ١٩ و PES ١٩در شیراز برگزار شد. در این مسابقات 64 بازی کن بازی های ویدویی از سراسر استان فارس در هر رشته به صورت دو به دو از صبح چهارشنبه در گیم لند شیراز با هم به رقابت پرداختند/ عکس: محمدمهدی اسدزاده

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال