پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

نقد و بررسی فیلم «نور زندگی من»

نقد و بررسی فیلم «نور زندگی من»
    -     کد خبر: 5698
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۷|۱۲:۱۶
سرویس :هنری >>
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «نور زندگی من» را به نمایش، نقد و بررسی می گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم «نور زندگی من» را به نمایش، نقد و بررسی می گذارد.

ده سال بعد از این که یک بیماری واگیردار خطرناک بیشتر مردم را به کام مرگ می کشاند، یک پدر تمام تلاش خود را می کند تا فرزندش را از چنگال مرگ برهاند. بنابراین به همراه پسرش به جاهای مختلف سفر می کند تا امن ترین مکان را بیابد و ...

کارگردان: کیسی افلک

زمان: ١١٥ دقیقه

درباره فیلم: اولین حضور در بخش "پانوراما" جشنواره فیلم برلین به نمایش گذاشته شد؛ و با استقبال منتقدین روبرو شد. بعد از دریافت جابزه اسکار کیسی افلک برای بازی درفیلم «منچستر بای د سی»  خبر خاصی از او  نبود اما  این بازیگر، اولین تجربهٔ کارگردانی‌اش را با ساخت فیلم «نور زندگی من» به دست آورد.

خلاصه داستان: ده سال بعد از این که یک بیماری واگیردار خطرناک بیشتر مردم را به کام مرگ می کشاند، یک پدر تمام تلاش خود را می کند تا فرزندش را از چنگال مرگ برهاند. بنابراین به همراه پسرش به جاهای مختلف سفر می کند تا امن ترین مکان را بیابد و ...

این فیلم روز چهارشنبه ٣٠ مرداد ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال