پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

استقبال خوب نویسندگان از هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج

استقبال خوب نویسندگان از هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج
    -     کد خبر: 5682
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۲۳|۲۱:۱۹
سرویس :شهرستان ها >>
استقبال خوب نویسندگان از هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج با گذشت زمان کمی از انتشار فراخوان نویسندگان تا ۳۱ شهریورماه می‌توانند آثار خود را به این دوسالانه ارسال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، استقبال خوب نویسندگان از هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج با گذشت زمان کمی از انتشار فراخوان

نویسندگان تا ۳۱ شهریورماه می‌توانند آثار خود را  به این دوسالانه ارسال کنند.

دبیر هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج گفت: با گذشتن تنها ۱۵ روز از انتشار فراخوان این دوسالانه، نزدیک به ۱۳۰  نفر با حدود ۲۰۰ اثر در این جایزه‌ی ادبی شرکت کردند.

محمد بادپر با بیان اینکه خوشبختانه شاهد همراهی و همکاری خوب انجمن‌های داستان و کارگاه‌های نویسندگی سراسر کشور با این دوسالانه هستیم، اضافه کرد: استقبال این دوره تاکنون فراتر از پیش‌بینی ما بوده و این افتخار بزرگی برای برگزارکنندگان دوسالانه‌ی نارنج است.

وی با تشکر از همه‌ی نویسندگان و فعالان ادبیات داستانی کشور بابت حمایت از نارنج افزود: نویسندگان عزیز تا ۳۱ شهریورماه فرصت دارند حداکثر دو داستان زیر ۴۰۰۰ کلمه‌ی خود را از طریق پست الکترونیکی dastannaranj@gmail.com و یا قسمت ارسال اثر سایت www.dastannaranj.ir به این دوسالانه ارسال کنند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال