پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

نقد و بررسی فیلم «داستان‌هایی که می‌گوییم

نقد و بررسی فیلم «داستان‌هایی که می‌گوییم
    -     کد خبر: 5619
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۵/۶|۱۶:۱۰
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم مستند «داستان‌هایی که می‌گوییم» را به نمایش، نقد و بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم مستند «داستان‌هایی که می‌گوییم» را به نمایش، نقد و بررسی شد.

کارگردان: سارا پلی

مدت زمان: ١٠٠ دقیقه

سال تولید: ٢٠١٢ کانادا

درباره فیلم: بازسازی های استادانه و باورپذیر و ترکیب آنها با تصاویر واقعی، فاش کردن رازها و شنیدن اعترافهای عجیب آنقدر دیدن این فیلم را لذت بخش می کند که می توان گفت این فیلم یکی از بهترین های سینمای مستند کاناداست.

خلاصه داستان: نقش اصلی داستان فیلم در واقع مادر سارا پلی است که سالها پیش فوت کرده بود. شخصیتی که در ابتدای فیلم همه او را مادر و همسری یک رو و صادق می پندارند ولی به مرور شخصیت پیچیده و پر راز و رمز او مخاطب را حیرت زده می کند. آخرین پلان فیلم هم یک شوک پایانی و دوست داشتنی است.

این فیلم روز چهارشنبه ٩ مرداد ماه جاری، ساعت ١٧، در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال