پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

استقبال از اجرای نماینده فارس در پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین

استقبال از اجرای نماینده فارس در پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین
    -     کد خبر: 5599
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۲۹|۱۲:۴۶
سرویس :شهرستان ها >>
نمایش جن و کنار از شهرستان رستم شهر مصیری که در بخش سیاه چادر در این جشنواره شرکت کرد با کسب مقام سوم در بخش موسیقی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، نمایش جن و کنار از شهرستان رستم شهر مصیری که در بخش سیاه چادر در این جشنواره شرکت کرد با کسب مقام سوم در بخش موسیقی مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

این جشنواره که در یاسوج با استقبال گروه های نمایش عشایری سایر استان ها قرار گرفت در تاریخ۱۶تا۲۰تیرماه برگزار گردید.

اجرای نمایش شهرستان رستم که با مشارکت دو گروه راه بی پایان به سرپرستی فاطمه حسینی و گروه نسکا به سرپرستی صادق نبی زاده بروی صحنه رفت و با اجرای موسیقی که توسط وحید رضایی انجام شد حال و هوای جشنواره را دگرگون کرده و کسب مقام سوم موسیقی در این جشنواره انگیزه هنرمندان این شهرستان جهت حضور در جشنواره های استانی را دوچندان کرد.
 

این نمایش آیینی سنتی روایتگر داستان  پسری بنام عینو که در حال بازی در زیر درخت کنار گم میشود درختی که طبق افسانه های قدیمی محا زندگی جن هاست و...

بازیگران.سمیه حیدری  آیلین کشمیری.پیمان انصاری حمید نگین تاجی. امیر نیکنام.فاطمه داوید صادق نبی زاده سید احمد موسوی .پوریا طهماسبی .دنیا نیکنام.

کاری از انجمن نمایش شهرستان رستم

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

« زغال» در سینما گلستان اکران می شود برپایی نمایشگاه عکس در مرودشت استاد برجسته و پیشکسوت هنر قلمزنی شیراز درگذشت موسیقی برای همه / حضور بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در کنسرت آوای مهر «نیاز» و «جیران» نمایندگان فارس در هشتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین میزبانی استان فارس از چهارمین جشنواره ملی فانوس پرفورمنس «خاکینه» به مناسبت روز جهانی خاک در بوستان آزادی اجرا شد مهر کاشان میزبان دو اثر نمایشی از هنرمندان تئاتر مرودشت خواهد بود زنگ افتتاح تئاتر «ناخوانده» با حضور دکتر لیلا دودمان عضو شورای شهر شیراز و جمعی از هنرمندان تئاتر نواخته شد «برای فـــروش» کولاژهای دیجیتال شی ما قادر پوردر گالری زی تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد عامل موفقیت ایسنا استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق است تجلیل از جوانان فعال در سیل شهرک سعدی / راه اندازی سینما دیجیتال فرهنگسرای طاووسیه مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی چلچراغ تمدید شد
آرشیو