پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

مسئولین دهه کرامت را دهه گفتگوی با جوانان قرار دهند

مسئولین دهه کرامت را دهه گفتگوی با جوانان قرار دهند
    -     کد خبر: 4582
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۹|۲۰:۴۰
سرویس :فرهنگی >>
رجبی گفت: مسئولین دهه کرامت را دهه گفتگوی با جوانان قرار دهند زیرا فضایی ایجاد شده است که مورد آماج هزاران تیر و هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارند که دین و دنیای ما را نمی شناسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، «فرج الله رجبی»، امشب (چهارشنبه 19 تیر) در مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره شعر رضوی که در تالار حافظ شیراز برگزار شده بود، با اشاره به اینکه بزرگترین مزیت شعر آئینی این است که با بر فطرت انسان ها استوار است، گفت: جنس کار شاعران آئینی به درد جامعه امروز، جوانان و دوره کنونی ما می خورد و می تواند راهنمای جوانان ما باشد.

 

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: در سخن گفتن از صدق، صفا و حقیقت برای جوانان شعر شاعران آئینی به کمک ما می آید و در شناخت و معرفت نیز ما را یاری می دهد.

 

رجبی خاطرنشان کرد: کارکرد شاعران آئینی باید در عرصه اجتماعی، فرهنگی و دینی جامعه دیده شود زیرا پلی است بین دین ک جامعه که در افزایش معرفت دینی جوانان نیز موثر است.

 

وی پیشنهاد کرد: مسئولین دهه کرامت را دهه گفتگوی با جوانان قرار دهند زیرا فضایی ایجاد شده است که مورد آماج هزاران تیر و هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارند که دین و دنیای ما را نمی شناسد

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال