پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

بزرگترین رویداد مد و لباس فارس، گشایش می یابد

بزرگترین رویداد مد و لباس فارس، گشایش می یابد
    -     کد خبر: 4579
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۹|۱۴:۵۵
سرویس :هنری >>
این جشنواره با رویکرد زنده کردن هویت بومی و منطقه ای در پوشش افراد جامعه و رونق تولید با حضور طراحان از استان فارس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،بزرگترین رویداد مد و لباس فارس با عنوان «سومین جشنواره مد و لباس فجر فارس» از جمعه 21 تیرماه تا 24 تیرماه جاری میزبان علاقمندان خواهد بود.
این جشنواره با رویکرد زنده کردن هویت بومی و منطقه ای در پوشش افراد جامعه و رونق تولید با حضور طراحان از استان فارس برگزار می شود.
در این جشنواره علاوه بر نمایش لباس های شرکت کنندگان در بخش مسابقه دو مسابقه طراحی زنده لباس بانوان و فرم مدارس، و در بخش جنبی آن هفت کارگاه آموزشی با حضور اساتید برجسته طراحی مد و لباس کشوری انجام خواهد شد.
این جشنواره روز جمعه 21 ساعت 17 در شیراز، خیابان ساحلی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز گشایش خواهد یافت.
علاقمندان از 21 تا 24 تیرماه جاری همه روزه از ساعت 11 صبح تا 21 شب می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.
لازم به ذکر است که این نمایشگاه با همکاری مؤسسه مد و لباس نگاه نو ماسا و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

« زغال» در سینما گلستان اکران می شود برپایی نمایشگاه عکس در مرودشت استاد برجسته و پیشکسوت هنر قلمزنی شیراز درگذشت موسیقی برای همه / حضور بهبود یافتگان سوء مصرف مواد مخدر در کنسرت آوای مهر «نیاز» و «جیران» نمایندگان فارس در هشتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین میزبانی استان فارس از چهارمین جشنواره ملی فانوس پرفورمنس «خاکینه» به مناسبت روز جهانی خاک در بوستان آزادی اجرا شد مهر کاشان میزبان دو اثر نمایشی از هنرمندان تئاتر مرودشت خواهد بود زنگ افتتاح تئاتر «ناخوانده» با حضور دکتر لیلا دودمان عضو شورای شهر شیراز و جمعی از هنرمندان تئاتر نواخته شد «برای فـــروش» کولاژهای دیجیتال شی ما قادر پوردر گالری زی تشکیل تیم فوتسال بهبودیافتگان سوء مصرف مواد مخدر نوزدهمین جشنواره تئاتر استانی پسامهر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد عامل موفقیت ایسنا استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق است تجلیل از جوانان فعال در سیل شهرک سعدی / راه اندازی سینما دیجیتال فرهنگسرای طاووسیه مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی چلچراغ تمدید شد
آرشیو