پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

بزرگترین رویداد مد و لباس فارس، گشایش می یابد

بزرگترین رویداد مد و لباس فارس، گشایش می یابد
    -     کد خبر: 4579
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۹|۱۴:۵۵
سرویس :هنری >>
این جشنواره با رویکرد زنده کردن هویت بومی و منطقه ای در پوشش افراد جامعه و رونق تولید با حضور طراحان از استان فارس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،بزرگترین رویداد مد و لباس فارس با عنوان «سومین جشنواره مد و لباس فجر فارس» از جمعه 21 تیرماه تا 24 تیرماه جاری میزبان علاقمندان خواهد بود.
این جشنواره با رویکرد زنده کردن هویت بومی و منطقه ای در پوشش افراد جامعه و رونق تولید با حضور طراحان از استان فارس برگزار می شود.
در این جشنواره علاوه بر نمایش لباس های شرکت کنندگان در بخش مسابقه دو مسابقه طراحی زنده لباس بانوان و فرم مدارس، و در بخش جنبی آن هفت کارگاه آموزشی با حضور اساتید برجسته طراحی مد و لباس کشوری انجام خواهد شد.
این جشنواره روز جمعه 21 ساعت 17 در شیراز، خیابان ساحلی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز گشایش خواهد یافت.
علاقمندان از 21 تا 24 تیرماه جاری همه روزه از ساعت 11 صبح تا 21 شب می توانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.
لازم به ذکر است که این نمایشگاه با همکاری مؤسسه مد و لباس نگاه نو ماسا و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نخستین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند نوید بخش اتفاقات هنری در شیراز خواهد بود آغاز بازسازی ساختارهای تجسمی فارس با شروع تعمیرات نگارخانه وصال برگزاری جلسه دفاع از فیلمنامه برای دریافت بودجه از انجمن سینمای جوان شیراز فراخوان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منتشر شد فراخوان هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج اوایل مرداد‌ماه منتشر خواهد شد. استقبال از اجرای نماینده فارس در پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین نشست تخصصی «کرامت انسانی در ادیان توحیدی» به میزبانی شیراز ۳۴ کتابفروشی به میدان طرح تابستانه کتاب آمدند دهه های آینده در تسخیر فرهنگ و هنر اسلامی است/ سرمایه گذاران به میدان هنر می آیند دو نمایش از شیراز به بخش صحنه ای جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی راه یافتند منطقه ای شدن جشنواره فجر مد و لباس اسلامی ایرانی در سال آینده مقام دوم بهترین کار جشنواره عشایر ایران زمین به هنرمندان نور آباد رسید نشست نقد و رونمایی کتاب رمان «و توی دروازه» در شیراز نقد و بررسی فیلم «در پوست من» راهیابی بیست نوازنده فارس به جشنواره ملی موسیقی جوان
آرشیو