پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نقد و بررسی فیلم »مهمان نامرئی«

نقد و بررسی فیلم »مهمان نامرئی«
    -     کد خبر: 4555
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۵|۱۲:۱۵
سرویس :هنری >>
انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم »مهمان نامرئی«را اکران می نماید.

انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم »مهمان نامرئی«را به نمایش، نقد و بررسی شد.

درباره فیلم: یکی از فیلم های ۲۰۱۶  اسپانیا، در ژانر معمایی، از دقیق ترین و پرجزییات ترین فیلمنامه ها، مهمترین نقطه‌ی قوتش، شیوه‌ی روایت آن است که با تعلیق و کشش و پیچش های به جا هر فیلم بینی را تا پایان، مجذوب خود می کند. به چالش کشیدن ذهن مخاطب در تشخیص واقعیت و به دنبال آن، ایجاد حس مشترک بین کاراکتر های فیلم و مخاطب، حاصل این نوع روایت است که در این فیلم، هوشمندانه از آن استفاده شده است.
خلاصه داستان: آدریان دوریا، برای بستن یک قرارداد تجاری در  هتلی اقامت دارد. صبح روز بعد، پس از شنیدن صداهایی از خواب بیدار می‌شود و ناگهان متوجه جسد فردی غریبه بر روی زمین می¬شود و پلیس‌ها بیرون اتاق او که از داخل قفل شده است درخواست وارد شدن به داخل اتاق را دارند که...
 

نمایش فیلم :   مهمان نامرئی  "

    فیلمی از   : "  اوریول پائولو "
 
امتیاز :  10 / 8.1  .Imdb .

بازیگران : ماریو کاساس
              خوزه کرونادو

مدت زمان :  ۱۰۶  دقیقه

این برنامه چهارشنبه  ۱۹  تیر   ، ساعت ۱۸ ، در تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس  -  تالار حافظ - سالن غزل  . برگزار می شود و ورود برای علاقمندان آزاد می باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال