پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

نشست هماهنگی برنامه های هفته خبرنگار

نشست هماهنگی برنامه های هفته خبرنگار
    -     کد خبر: 4540
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۱۰|۱۴:۴۹
سرویس :فرهنگی >>
نشست هماهنگی برنامه های هفته خبرنگار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه نمایندگان خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس و همچنین انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز؛ نشست هماهنگی برنامه های هفته خبرنگار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراه نمایندگان خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس و همچنین انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری برگزار شد. مهدی امیدبخش در این نشست با تاکید بر ضرورت هم گرایی و هم افزایی توان همه گروه های فعال در حوزه رسانه، بر ضرورت مردمی شدن برنامه های هفته خبرنگار تاکید کرد و گفت: تلاش ما این است که با مشارکت هر دو مجموعه رسانه ای استان، علاوه بر نزدیک کردن هرچه بیشتر مردم به رسانه ها، آنها را بیش از پیش با ظرفیت این بخش از فعالان فرهنگی جامعه آشنا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ تصمیمی برای دخالت در امور اجرایی برنامه های هفته خبرنگار ندارد، گفت: نقش ما در این مسیر صرفاً نظارتی و مشورتی خواهد بود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ادامه رویکردهای خلاقانه در برگزاری برنامه های هفته خبرنگار را خواستار شد و بیان داشت: تجدید میثاق با شهداء، برگزاری نمایشگاه های عکس خبری، برپایی نشست کتابخوان رسانه، آسیب شناسی فعالیت رسانه ها از دیدگاه مردم، کارگاه های آموزشی و اجرای جشن های مردمی به مناسبت هفته خبرنگار بخشی از برنامه هایی است که در این هفته عملیاتی خواهد شد. گفتنی است در ادامه این نشست نمایندگان خانه مطبوعات و رسانه های استان فارس و همچنین انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری به بیان دیدگاه ها و نظرات خود، پیرامون برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته خبرنگار پرداختند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال