پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

نقد و بررسی فیلم مستند « وارش»

نقد و بررسی فیلم مستند « وارش»
    -     کد خبر: 4511
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۴/۲|۱۳:۴۰
این فیلم مستند با محوریت کارآفرینی، به زندگی و نحوه کسب و کار آریشگری می پردازد که از شمال به شیراز آمد و با سختی و مشقت فراوان توانست ابجاد اشتغال زایی کند و خود را به عنوان یک کارآفرین معرفی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز؛ انجمن فیلم کوتاه شیراز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در ادامه برنامه های نقد و بررسی فیلم های بلند داستانی، کوتاه و مستند مطرح ایران و جهان فیلم مستند « وارش» را به نمایش، نقد و بررسی خواهد شد.

کارگردان: محمد رضا حق نگهدار یکی از فیلمسازان شیرازی

درباره فیلم :

این فیلم مستند با محوریت کارآفرینی، به زندگی و نحوه کسب و کار آریشگری می پردازد که از شمال به شیراز آمد  و  با سختی و مشقت فراوان توانست  ابجاد اشتغال زایی کند و خود را به عنوان یک کارآفرین معرفی کند.

این فیلم روز چهارشنبه ٥ تیر ماه جاری، ساعت ۱۷، در سینما تک غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اکران شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی تنها با اخذ تاییدیه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز ثبت نام دوره های تخصصی حفظ کل قرآن کریم دارالتحفیظ الهادی علیه السلام کاندیداهای نهایی نخستین مسابقه خاطره نویسی ویروس کرونا قرنطینه خود خواسته معرفی شدند شورای سیاستگذاری پایتختی کتاب ایران در شیراز تشکیل شد یوم الله سوم خرداد حماسه جاویدان و بی ‌نظیر تاریخ حوزه و دانشگاه شیراز وارثان جکمت و معرفت ملاصدرا هستند آثار مسابقه کتابخوان مرا بخوان داوری شد تجربه دیدن فیلم در خودرو/ شیرازی ها منتظر «سینما ماشین» باشند اعلام برنامه های فرهنگی هنری ایام سترگ ارتحال امام (ره) ۱۱۲ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۸ اجراهای آنلاین نمایش در شب های قدر مصوبه شورای شهر شیراز در حمایت از هنرمندان تئاتر در مقابل نمایش ، تبار شناسی تئاتر نوشت و نمایشنامه خط مقدم روابط‌عمومی‌های فارس در کرونا تقدیر شدند تک‌نوازی «کیهان کلهر» در کنسرت آنلاین
آرشیو