پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳»

تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳»
    -     کد خبر: 4503
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۲۹|۱۲:۵۴
همایش تجلیل و تقدیر از عوامل نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳» که ابتدای اردیبهشت ماه جاری در مجموعه سرزمین سبز شیراز گشایش یافته بود، با حضور مدرسان و اساتید خوشنویسی شیراز و برخی از مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، شهرداری صدرا و شرکت عمران و توسعه صدرا در مجموعه سرزمین سبز صدرا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ، در این همایش استاد مجید چیزفهم دانشمندیان، رئیس انجمن خوشنویسی شیراز گفت: مایه مباهات و افتخار است که انجمن خوشنویسی از ابتدا تا کنون به عنوان یک نهاد کاملاً مردی بوده و به هیچ جریان یا ارگانی وابستگی نداشته است.
مجید چیزفهم دانشمندیان ادامه داد: همبستگی و احترام متقابل بین خوشنویسان، را در کمتر تشکل و قشری می توان یافت.
رئیس انجمن خوشنویسی شیراز افزود: هنرمندان خوشنویس، خوشنویسی و انجمن خوشنویسان را مکانی پاک و مقدس می دانند که همین امر باعث شده است تا به خودشان اجازه ندهند این پاکی و تقدس را آلوده کنند.
این هنرمند اضافه کرد: نمایشگاه خوشنویسی «دستخط 3» نه تنها در شیراز و فارس توانست مورد استقبال مردمی قرار گیرد بلکه بازخوردهای فرهنگی مثبتی را نیز در سراسر کشور و خارج از کشور در بین خوشنویسان نسبت به خوشنویسی در شیراز به وجود آورد.
وی ضمن قدردانی از شهرداری صدرا و شرکت عمران و توسعه صدرا، از صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و از هنرمندان عضو این انجمن تقدیر ویژه نمود و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه ما را بر آن داشت تا از این پس در مجموعه سرزمین سبز صدرا کلاس های خوشنویسی را با حضور اساتید برتر این رشته هنری برگزار کنیم.
لازم به ذکر است که در این همایش از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه «دستخط 3» و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، شهرداری صدرا و شرکت عمران و توسعه صدرا تقدیر و تجلیل شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال