پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه

بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه
    -     کد خبر: 4492
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۲۶|۱۵:۱۹
سرویس :شهرستان ها >>
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه با سه غرفه کارهای حجمی چوب، تابلو فرش، ساخت سازهای سنتی در بازار تجارت جهانی شیراز حضور یافت

بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه
مینا زارع، امین دهقان و سید احمد ایزدی از انجمن موسیقی، تجسمی و سنتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه با سه غرفه کارهای حجمی چوب، تابلو فرش، ساخت سازهای سنتی در بازار تجارت جهانی شیراز حضور یافتند.
عبدالصمد سلیمانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرامه در حاشیه این نمایشگاه گفت: با بهره گیری از ظرفیت های انجمن های فرهنگی هنری و ارتباط هنرهای مختلف با یکدیگر می توان به هم افزایی مطلوبی رسید و با هدایت و پشتیبانی هنرمندان در تولید و در آمدزایی در مسیر تحقق شعار سال حرکت کرد.
وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه در این راستا با دستگاه های متولی از جمله میراث فرهنگی همکاری و تعامل دارد.
سلیمانی در ادامه بیان داشت: این بازار برای هنرمندان شهرستانی که به راحتی به مراکز استان و بازارهای عرضه دسترسی ندارند فرصتی مناسب و ارزشمند و محلی برای ایجاد ارتباط نزدیک با سایر هنرمندان و رشته های هنری با تنوع آثار و محصولات می باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نخستین جشنواره ملی تئاتر خیابانی شهروند نوید بخش اتفاقات هنری در شیراز خواهد بود آغاز بازسازی ساختارهای تجسمی فارس با شروع تعمیرات نگارخانه وصال برگزاری جلسه دفاع از فیلمنامه برای دریافت بودجه از انجمن سینمای جوان شیراز فراخوان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منتشر شد فراخوان هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج اوایل مرداد‌ماه منتشر خواهد شد. استقبال از اجرای نماینده فارس در پنجمین جشنواره فرهنگ عشایر ایران زمین نشست تخصصی «کرامت انسانی در ادیان توحیدی» به میزبانی شیراز ۳۴ کتابفروشی به میدان طرح تابستانه کتاب آمدند دهه های آینده در تسخیر فرهنگ و هنر اسلامی است/ سرمایه گذاران به میدان هنر می آیند دو نمایش از شیراز به بخش صحنه ای جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی راه یافتند منطقه ای شدن جشنواره فجر مد و لباس اسلامی ایرانی در سال آینده مقام دوم بهترین کار جشنواره عشایر ایران زمین به هنرمندان نور آباد رسید نشست نقد و رونمایی کتاب رمان «و توی دروازه» در شیراز نقد و بررسی فیلم «در پوست من» راهیابی بیست نوازنده فارس به جشنواره ملی موسیقی جوان
آرشیو