پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

رونمایی از کتاب بحر در پیمانه در سپیدان

 رونمایی از کتاب بحر در پیمانه در سپیدان
    -     کد خبر: 26593
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۹/۹|۱۱:۴۸
آیین رونمایی کتاب بحر در پیمانه به مناسبت هفته بسیج در سپیدان برگزار شد.

پایگاه خبری هنر شیراز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در پاسداشت هفته کتاب و کتاب‌خوانی و بزرگداشت هفته بسیج، آیین رونمایی از کتاب بحر در پیمانه در حسینیه شهید سلیمانی سپاه سپیدان، روز شنبه 29 آبان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید عبدالرحمن موسوی انور، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی در این آیین گفت: یکی از فواید کتاب و کتابخوانی، دانش‌افزایی است.

وی ادامه داد: کتاب بهترین ورزش برای مغز است؛ زیرا تاثیری که کتاب و این امر مهم فرهنگی بر مغز دارد، هیچ کار فرهنگی دیگری ندارد. در واقع کتاب‌خوانی باعث بالاتر رفتن قوه فکر و اندیشه انسان می‌شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی افزود: اگر کتاب و فرهنگ کتاب‌خوانی به نحو مطلوب در جامعه رواج پیدا کند مطمئناً یکی از شاخص‌های مهم توسعه دست یافته‌ایم.

حسن همتی، فرماندار شهرستان سپیدان هم گفت: تقارن هفته کتاب وکتاب خوانی و هفته بسیج مطمئنا دارای برکات فرهنگی مهمی است؛ چرا که در واقع بسیج یک تفکر ارزشی است که باید در همه امور به آن پرداخته شود. فرهنگ کتاب و کتابخوانی هم از شاخص‌های مهم توسعه در جامعه است که می‌توانند در کنار هم باعث تحول عظیمی در جامعه شود.

گفتنی است کتاب بحر در پیمانه نوشته دکتر علی مظاهری در این آیین رونمایی شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال