پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

اجرای نمایش کانال در استهبان

اجرای نمایش کانال در استهبان
    -     کد خبر: 26590
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۹/۷|۱۷:۱۶
سرویس :هنری >> نمایش
چهارمین شب از اجرای نمایش کانال پذیرای امید کیامرث، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار استهبان، جناب آقای حسینی قیری عضو هیات رئیسه انجمن نمایش فارس، مسئول انجمن نمایش قیر و کارزین، مسئول انجمن نمایش نی ریز، جمعی از هنرمندان شهرستان نی ریز، پیشکسوتان و اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان برگزار گردید.

پایگاه خبری هنر شیراز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ امید کیامرث رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از کلیه عوامل نمایش "کانال" تشکر و قدردانی کرد.

امید کیامرث ابراز داشت رسالت حقیقی ما در هنر به ویژه هنر نمایش حمایت از تولید نمایش های ارزشی است و از هنرمندان خواستند به تولید این آثار اهتمام ورزند.

کیامرث گفت: در تولید یک نمایش فاخر سرپرست گروه، کارگردان، بازیگر، صدابردار، نورپرداز و همه عوامل سهیم هستند که با یاری رسانی به هم یک نمایش به بار می نشیند و می تواند به زیبایی احساسات را به مخاطب منتقل نماید.

حسینی قیری عضو هیات رئیسه انجمن نمایش فارس با تشکر از بازیگران نمایش "کانال" و طراحی صحنه به بازشماری نقاط قوت نمایش پرداخت و از روند رو به رشد فعالیت های نمایشی در استهبان ابراز شادمانی کرد.

نمایش "کانال" با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استهبان و انجمن نمایش به کارگردانی علی مستفیضی تولید گردیده که از تاریخ دوم تا پنجم آذر ماه در تالار شمس اصطهباناتی اجرا شد .

در  این نمایش بازیگرانی چون حمیدرضا فعله کار، لیلا یار محمدی، حبیبه آموزگار حضور دارند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از موسیقی ابراهیم مبارکی، منشی صحنه راحیل وفا، مدیر صحنه و طراح نور رضا کریمی، مشاور طرح مجید توکلی

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال