پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

کارت صلاحیت تدریس در دستور کار فرهنگ و ارشاد فارس

کارت صلاحیت تدریس در دستور کار فرهنگ و ارشاد فارس
    -     کد خبر: 2475
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۱۳|۱۲:۱۳
سرویس :هنری >>
از ماه گذشته تا کنون ٦٠ نفر از مربیان موسیقی در سامانه اخذ کارت صلاحیت تدریس موسیقی به آدرس Aes.farhang.gov.ir ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،  هادی ورشویی، مدیرگروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: با توجه به اجرای فرایند صدور کارت های صلاحیت تدریس در رشته موسیقی که مورد تقاضای آموزشگاه های آزاد موسیقی و علاقمندان به موسیقی بود، در سه ماه گذشته با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت جدی در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.

هادی ورشویی ادامه داد: فراخوان کارت صلاحیت تدریس برای سایر رشته های هنری نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

ورشویی افزود: از ماه گذشته تا کنون ٦٠ نفر از مربیان موسیقی در سامانه  اخذ کارت صلاحیت تدریس موسیقی به آدرس  Aes.farhang.gov.ir ثبت نام کرده اند.

مدیرگروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد:از این تعداد تا کنون ١٥ نفر پرونده خود را تکمیل و به کارشناس کارت صلاحیت تدریس تحویل داده اند که پرونده آن ها پس از بررسی در اداره کل جهت صدور کارت به وزارت خانه ارسال خواهد شد؛ بقیه افراد نیز می بایست هر چه سریع تر نسبت به تکمیل و تحویل پرونده به این اداره کل اقدام نمایند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

گزارش عملکرد یکماهه اخیر انجمن هنرهای نمایشی فارس منتشر شد در میان موضوعات و محورهای خاص در شعر فارسی، شعر آیینی جایگاه غیر قابل انکاری دارد « استاتیرا» روایتی تاریخی بر صحنه تئاتر شیراز تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳» فرهنگ و هنر، عرصه پیوست باشد نه گسست در راه شهدا و خدمت حق کمترین خطا را نداریم؛ تجلیل مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس از خانواده معلم شهید اهل مرودشت نخستین جایزه ادبی «داستان شیراز» برگزیدگان خود را شناخت کنسرت «از پاریس تا پرسپولیس» برگزار می شود فرهنگ و هنر یکی از پیش برنده‌ترین حوزه‌های اهداف مدیران سیاسی و اقتصادی است. گشایش دبیرخانه شعر رضوی در شیراز ایجاد بنیاد بین المللی فرهنگی هنری شاهچراغ(ع) با عنوان امین ولایت راه‌اندازی کانون شعر آئینی «آستان مهر» در حرم احمدی جشنواره فرهنگی ـ ورزشی «جاده ولایت» آغاز به‌کار کرد برپایی نخستین کارگاه آموزشی تجوید قرآنی به‌صورت ملی در حرم شاهچراغ(ع) بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه
آرشیو