پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تخصیص ۱۷۲ میلیون تومان بودجه قرآنی به فارس

تخصیص ۱۷۲ میلیون تومان بودجه قرآنی به فارس
    -     کد خبر: 2465
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۷|۱۹:۴۶
سرویس :فرهنگی >>
رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، آخرین بودجه قرآنی تخصیص یافته به این استان را ۱۷۲ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه مربوط به سال گذشته است که از سوی وزارتخانه تخصیص یافته است.

احمدرضا نداف، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، آخرین بودجه قرآنی تخصیص یافته به این استان را ۱۷۲ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه مربوط به سال گذشته است که از سوی وزارتخانه تخصیص یافته است.

دلیل بلوکه شدن بودجه‌های قرآنی

وی در پاسخ به چرایی عدم توزیع و تخصیص این بودجه را میان نهادها و مؤسسات و دستگاه‌های قرآنی در استان گفت: این مشکل به دلیل عدم تشکیل اتحادیه مدغم کشوری برمی‌گردد؛ با توجه به اینکه اتحادیه مدغم تشکل‌های قرآنی در استان‌ها تشکیل شدند اما در تهران تشکیل نشد، این مسئله باعث شد که بودجه‌های قرآنی استان‌ها به نوعی بلوکه شوند.

اتحادیه مدغم فارس گزارش مالی ارائه دهد

نداف اظهار کرد: در استان فارس اگر بتوانیم با اتحادیه فعلی تسویه حساب کنیم و آنان به ما گزارش مالی ارائه دهند،‌ این بودجه قرآنی را پرداخت خواهیم کرد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس این نکته را یادآور شد که این بودجه قرآنی مربوط به ۳ کمیسیون تبلیغ و ترویج، آموزش عمومی و پژوهش شورای توسعه فرهنگ قرآنی است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

گزارش عملکرد یکماهه اخیر انجمن هنرهای نمایشی فارس منتشر شد در میان موضوعات و محورهای خاص در شعر فارسی، شعر آیینی جایگاه غیر قابل انکاری دارد « استاتیرا» روایتی تاریخی بر صحنه تئاتر شیراز تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳» فرهنگ و هنر، عرصه پیوست باشد نه گسست در راه شهدا و خدمت حق کمترین خطا را نداریم؛ تجلیل مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس از خانواده معلم شهید اهل مرودشت نخستین جایزه ادبی «داستان شیراز» برگزیدگان خود را شناخت کنسرت «از پاریس تا پرسپولیس» برگزار می شود فرهنگ و هنر یکی از پیش برنده‌ترین حوزه‌های اهداف مدیران سیاسی و اقتصادی است. گشایش دبیرخانه شعر رضوی در شیراز ایجاد بنیاد بین المللی فرهنگی هنری شاهچراغ(ع) با عنوان امین ولایت راه‌اندازی کانون شعر آئینی «آستان مهر» در حرم احمدی جشنواره فرهنگی ـ ورزشی «جاده ولایت» آغاز به‌کار کرد برپایی نخستین کارگاه آموزشی تجوید قرآنی به‌صورت ملی در حرم شاهچراغ(ع) بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه
آرشیو