پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

تخصیص ۱۷۲ میلیون تومان بودجه قرآنی به فارس

تخصیص ۱۷۲ میلیون تومان بودجه قرآنی به فارس
    -     کد خبر: 2465
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۷|۱۹:۴۶
سرویس :فرهنگی >>
رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، آخرین بودجه قرآنی تخصیص یافته به این استان را ۱۷۲ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه مربوط به سال گذشته است که از سوی وزارتخانه تخصیص یافته است.

احمدرضا نداف، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، آخرین بودجه قرآنی تخصیص یافته به این استان را ۱۷۲ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این بودجه مربوط به سال گذشته است که از سوی وزارتخانه تخصیص یافته است.

دلیل بلوکه شدن بودجه‌های قرآنی

وی در پاسخ به چرایی عدم توزیع و تخصیص این بودجه را میان نهادها و مؤسسات و دستگاه‌های قرآنی در استان گفت: این مشکل به دلیل عدم تشکیل اتحادیه مدغم کشوری برمی‌گردد؛ با توجه به اینکه اتحادیه مدغم تشکل‌های قرآنی در استان‌ها تشکیل شدند اما در تهران تشکیل نشد، این مسئله باعث شد که بودجه‌های قرآنی استان‌ها به نوعی بلوکه شوند.

اتحادیه مدغم فارس گزارش مالی ارائه دهد

نداف اظهار کرد: در استان فارس اگر بتوانیم با اتحادیه فعلی تسویه حساب کنیم و آنان به ما گزارش مالی ارائه دهند،‌ این بودجه قرآنی را پرداخت خواهیم کرد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس این نکته را یادآور شد که این بودجه قرآنی مربوط به ۳ کمیسیون تبلیغ و ترویج، آموزش عمومی و پژوهش شورای توسعه فرهنگ قرآنی است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

ادبیات نمایشی رشته جدید موسسه آموزش عالی زند طرح «سینما کتاب» در شیراز آغاز می شود/اکران فیلم های اقتباسی جهان شصت‌وششمین پویش «فصل گرم کتاب» برگزار شد اجرای بزرگترین تعزیه میدانی کشور در صحرارود فسا اجرای تعزیه مردمی در روستای «فنجان» بوانات نقد و بررسی فیلم «یک اتفاق ساده» ٣١ شهریور، پایان مهلت ارسال اثر به دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم چراغ انجمن هنرهای تجسمی فارس روشن شد/ برپایی جشنواره های هنرهای تجسمی در شیراز روز ملی سینما ارتباط مخاطب و فیلمساز را صد چندان می کند برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات فارس در پایان شهریورماه جاری نمایش فیلم کوتاه ایرانی" امیر علی "در امریکا ثبت نام دوره های تازه در مدرسه داستان نویسی حیرت کلاه برداری در شبکه های مجازی به بهانه ساخت فیلم های سینمایی در شیراز اجرای بزرگترین تعزیه میدانی کشور در صحرارود فسا نماینده مردم شیراز پای در دل اهالی مطبوعات نشست/ حداقل های کسب شده را از دست ندهیم
آرشیو