پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
خبر فوری:

گرامیداشت هفته روابط عمومی در فراشبند

گرامیداشت هفته روابط عمومی در فراشبند
    -     کد خبر: 2445
    -     تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۳/۱|۱۴:۱۲
سرویس :شهرستان ها >>
به مناسبت گرامی داشت هفته روابط عمومی، در آیینی با حضور فرماندار، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، روابط عمومی های ادارات و نهاد ها واصحاب رسانه شهرستان از فعالان این حوزه در سالن اجتماعات الغدیر فرمانداری تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر شیراز ،  صادق فروغی، فرماندار فراشبند ضمن عرض تبریک ولادت حضرت امام حسن مجتبی، فرا رسیدن سالروز حماسه سوم خرداد، هفته ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت و گفت: رسالت روابط عمومی شکیبایی و بردباری در شنیدن و صداقت و انصاف در پاسخگویی است.
وی افزود: روابط عمومی یک سازمان زمانی موفق است که محور اصلی کار خود را تحقق منافع کل سازمان بداند
وی در ادامه افزود: اگر شخصی با مد نظر قرار دادن دیدگاه سیاسی در انعکاس اخبار و خدمات دولت کوتاهی کند از نظر شرعی، اخلاقی و قانونی مسئول است و باید جوابگو باشد وی عدم اطلاع رسانی خدمات دولت را نه تنها اجحاف در حق دولت بلکه اجحاف در حق نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
فرماندار فراشبند موقعیت هر شرکت، سازمان یا اداره در عرصه های مختلف را بسته به عملکرد روابط عمومی آن مجموعه دانست و ادامه داد: حلقه بین مردم و مسئولان و همچنین پل ارتباطی مدیران و رسانه ها، روابط عمومی است که باید به شکل ویژه ای به جایگاه روابط عمومی نگریسته شود.
مهدی محمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسالت روابط عمومی را شناخت کامل بخش های مختلف هر سازمان و تحلیل صحیح و منطقی اطلاعات آن سازمان و تعامل و تبادل اطلاعات با رسانه ها  دانست و گفت: اقتدار گرایی مدیران ونگاه ابزاری باعث بی اثر شدن روابط عمومی خواهد شد.وانچه اهمیت دارد این است که کار روابط عمومی خدمت به مدیریت است نه مدیر.
وی ادامه داد : روابط عمومی باید امکانات وشرایط محیط بیرونی را تشخیص وانها را با امکانات درون سازمانی پیوند دهد.
 پس از بیان نقطه نظرات  حاضرین  درجلسه ، از روابط عمومی های برتر شهرستان و اصحاب رسانه با اهدا لوح تقدیر وهدایایی تجلیل وقدردانی شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

گزارش عملکرد یکماهه اخیر انجمن هنرهای نمایشی فارس منتشر شد در میان موضوعات و محورهای خاص در شعر فارسی، شعر آیینی جایگاه غیر قابل انکاری دارد « استاتیرا» روایتی تاریخی بر صحنه تئاتر شیراز تجلیل از دست اندرکاران نمایشگاه خوشنویسی «دستخط۳» فرهنگ و هنر، عرصه پیوست باشد نه گسست در راه شهدا و خدمت حق کمترین خطا را نداریم؛ تجلیل مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس از خانواده معلم شهید اهل مرودشت نخستین جایزه ادبی «داستان شیراز» برگزیدگان خود را شناخت کنسرت «از پاریس تا پرسپولیس» برگزار می شود فرهنگ و هنر یکی از پیش برنده‌ترین حوزه‌های اهداف مدیران سیاسی و اقتصادی است. گشایش دبیرخانه شعر رضوی در شیراز ایجاد بنیاد بین المللی فرهنگی هنری شاهچراغ(ع) با عنوان امین ولایت راه‌اندازی کانون شعر آئینی «آستان مهر» در حرم احمدی جشنواره فرهنگی ـ ورزشی «جاده ولایت» آغاز به‌کار کرد برپایی نخستین کارگاه آموزشی تجوید قرآنی به‌صورت ملی در حرم شاهچراغ(ع) بازار تجارت جهانی صنایع دستی شیراز، میزبان هنرمندان خرامه
آرشیو