پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر

تولید قطعه موسیقی «شهید گمنام» به مناسبت هفته دفاع مقدس در صدا و سیمای فارس

تولید قطعه موسیقی «شهید گمنام» به مناسبت هفته دفاع مقدس در صدا و سیمای فارس
    -     کد خبر: 24283
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۲۳|۱۱:۰۹
سرویس :هنری >> موسیقی
قطعه موسیقی «شهید گمنام» در واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس تولید شد.

پایگاه خبری هنر شیراز؛ اثر موسیقی «شهید گمنام»  براساس شعری از «وحید مبشری» تولید شده و آهنگسازی آن را «بابک پیرمرادی» بر عهده دارد.

این قطعه موسیقی در ساختاری محلی و سنتی در دستگاه شور دشتی با سازهای اکوستیک و زنده به همراهی گروه کر و تک خوانی «علی آبادیان» اجرا شده است.

نوازندگان قطعه موسیقی «شهید گمنام» را «علی بقاپور»، «مصطفی قنبری»، «عباس جعفری»، «بابک پیرمرادی» و «آرش برهانی» تشکیل می دهند.

قطعه «شهید گمنام» به مدت سه دقیقه در واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای مرکز فارس تولید شده و بزودی در هفته دفاع مقدس از شبکه های سراسری و شبکه فارس پخش می شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو