پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس:

فارس در پویش «کتابخانه من» مقام نخست کشور شد

فارس در پویش «کتابخانه من» مقام نخست کشور شد
    -     کد خبر: 24262
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۷|۲۳:۲۰
منوچهری گفت: استان فارس با ارسال ۸۶ اثر ثبت نهایی در دبیرخانه پویش «کتابخانه من» در مقام نخست کشور قرار گرفته است و از ۹ کتابدار برگزیده استان برای شرکت در این پویش تجلیل خواهد شد.

پایگاه خبری هنر شیراز؛ «روح الله منوچهری»، امروز (چهارشنبه 17 شهریور) با اشاره به آغاز پویش «کتابخانه من» در جمع خبرنگاران گفت: داوری منابع ارسالی کتابداران استان فارس به پویش «کتابخانه من» نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شیراز آغاز شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس افزود: نخستین دوره پویش مجازی «کتابخانه من» توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد که 86 اثر کتابداران کتابخانه های عمومی نهادی و مشارکتی استان فارس برای معرفی هر چه بهتر کتابخانه های عمومی استان به دبیرخانه این پویش ارسال شده است.

وی اضافه کرد: کمیته ای ارزیابی در این خصوص نیز در اداره کل کتابخانه های عمومی استان تشکیل شده و آثار ارسال شده را با معیارهای این پویش مورد داوری قرار می دهد.

منوچهری تاکید کرد: آثاری که از نظر کیفیت محتوای ارائه شده، وضوح صدا و تصویر، خلاقیت در ساخت کلیپ های معرفی، وجود نکات گرافیکی و فنی ... برتر باشند توجه داوران را بیشتر به خود معطوف خواهند ساخت.

وی ادامه داد: استان فارس با ارسال ۸۶ اثر ثبت نهایی در دبیرخانه پویش «کتابخانه من» در مقام نخست کشور قرار گرفته است و از 9 کتابدار برگزیده استان برای شرکت در این پویش تجلیل خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس اعلام کرد: نخستین دوره این پویش ویژه کتابداران در فضای مجازی به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس نهاد و با هدف معرفی کتابخانه ها و ارتقای سطح آگاهی عموم نسبت به فعالیت های جاری این مراکز به همت اداره کل فرهنگی نهاد، برگزار شد و کتابداران با ساخت کلیپ معرفی کتابخانه محل خدمت خود در این پویش شرکت کردند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو