پایگاه تحلیلی خبری پیام خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد

واکسینه شدن اهالی فرهنگ و هنر فارس بدون محدودیت سنی

واکسینه شدن اهالی فرهنگ و هنر فارس بدون محدودیت سنی
    -     کد خبر: 24257
    -     تاريخ انتشار : ۱۴۰۰/۶/۱۷|۱۵:۴۶
سهرابی گفت: سه هزار و ۵۰۰ نفر از اهالی فرهنگ و هنر فارس بدون محدودیت سنی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان واکسینه می شوند.

پایگاه خبری هنر شیراز؛ «صابر سهرابی»، امروز (چهارشنبه 17 شهریور) در بازدید از روند واکسیناسیون اهالی فرهنگ، ادب و هنر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز گفت: همراهی علوم پزشکی استان برای واکسینه کردن اقشار مختلف جامعه ارزشمند است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ادامه داد: در این مرحله از واکسینه کردن اهالی فرهنگ و هنر بدون محدودیت سنی در سالن با حضور سه هزار و 500 نفر در حال انجام است و این فهرست جدا از فهرست صندوق اعتباری هنر کشور و به صورت یکپارچه اعلام شده است.

وی اضافه کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان به این حرکت مهم اقدام کرده است و با هماهنگی های انجام شده اداره کل فرهنک و ارشاد اسلامی فارس و علوم پزشکی استان، واکسیناسیون اهالی فرهنگ، ادب و هنر استان بدون محدودیت سنی در حال انجام سات.

وی اضافه کرد: بدین ترتیب تمامی متقاضیان فرهنگ و هنر استان که تاکنون موفق به دریافت واکسن نشده بودند، بدون درنظر گرفتن شرط سنی، ثبت نام شدند و مشخصات آنها به علوم پزشکی استان تحویل داده شد.

سهرابی اعلام کرد: با هدف جلوگیری از ازدحام احتمالی، نوبت پیامکی برای افراد ارسال شده و هر یک از افراد طبق ساعت اعلام شده به این نمایشگاه در شیراز مراجعه می کنند.

وی ادامه داد: در این مرحله سه هزار و 500 نفر از هنرمندان، مدیران و هنرآموزان آموزشگاه های هنری، مدیران و دست اندرکاران هنری نگارخانه ها، چاپخانه ها، کانون های تبلیغات، موسسه های فرهنگی و هنری و دیگر صنوف مرتبط فرهنگ و هنر واکسینه شدند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال

آخرین اخبار

نوجوان فارسی به پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران راه یافت فردا، پایان مهلت ارسال اثر به هشتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج جهرم میزبانی سعدی شیرازی از شب شعر "قاب ارغوان" پیشکسوتان هنر نمایش ممسنی برای توسعه هنر نمایش گرد هم آمده اند و تصمیم واحد گرفتند دفاع مقدس مجالی برای ظهور ارزش‌های ناب ایرانی و اسلامی برگزاری آزمون خوشنویسی در اوز پاسداشت تلاش‌های آیت‌الله موسوی‌نژاد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرودشت رونمایی نقشه مهندسی فرهنگی فارس همزمان با یادروز حافظ برگزاری «تور دوچرخه سواری» در کانون «منتظران نور» جهرم برنامه های شهرستان های فارس ویژه روز شعر و ادب پارسی؛ گرامیداشت یاد استاد شهریار متقاضیان شهرستانی به فرهنگ و ارشاد همان شهر مراجعه کنند برگزاری آزمون خوشنویسی در مرودشت فراخوان راه‌اندازی مراکز فرهنگی هنری در مرودشت فارس ظرفیت برپایی جشنواره‌های ملی و جهانی فیلم را دارد فعالان «قرآن آباد ایران» تکریم شدند
آرشیو